Zapach samochodowy zielona herbata — najwyższa jakość tylko u Dr. Marcus!

zapach zielona herbata

Zapachy samochodowe — niezbędne wyposażenie dla kierowcy

Zapachy samochodowe są praktycznie tak samo ważne, jak czysta przednia szyba, która wpływa na widoczność podczas jazdy. Dzięki nim Twój nastrój może się polepszyć, a także możesz poczuć się jak na wakacjach, wybierając aromat morska bryza. Zapach samochodowy zielona herbata sprawi, że poczujesz spokój, a Twoje ciało zrelaksuje się, jednak nie na tyle, żeby spowodować, że zaśniesz za kierownicą. W zapachach od Dr. Marcus wszystko jest dokładnie wyważone i sprawdzone. Nieodpowiednio dobrany odświeżacz zapachowy może drażnić i wprawiać kierowczynię lub kierowcę w nie za dobry humor. Odpowiedzią na ten problem są zapachy z linii Car Perfume!

Perfumy do auta – zapach samochodowy zielona herbata

Podczas wyboru odpowiedniego aromatu do samochodu kieruj się głównie swoimi preferencjami. To w końcu Ty spędzasz najwięcej czasu w swoim samochodzie! Na przykład zapach samochodowy zielona herbata może wprawić Cię w niesamowity spokój podczas jazdy autem i nawet długie korki nie będą Ci straszne! Perfumy do auta od Dr. Marcus dzielą się na trzy różne kategorie: zapachy emitujące w sposób ciągły, nawiewowe oraz tkaninowe. Ten pierwszy zapewnia najlepsze wrażenia zapachowe, jednak cała substancja uwalniana jest do wnętrza pojazdu niezwykle szybko i będziesz musiała lub musiał częściej go kupować.

Zapach samochodowy zielona herbata — jakie warianty masz do wyboru w sklepie Dr. Marcus?

Zapach samochodowy zielona herbata dostępny jest w trzech wariantach: Deluxe Green Tea, Spray Green Tea oraz Luxury Green Tea. Ten pierwszy charakteryzuje się tym, że jest w postaci żelu zamkniętego w eleganckim pojemniku. Pozostawiony w aucie, np. w uchwycie na kubek samochodowy, będzie cieszył najbardziej wymagające klientki i wymagających klientów. Spray Green Tea, jak sama nazwa mówi, występuje w butelce, z której można nim pryskać. Produkt ten może być używany zarówno w samochodzie, w domu, jak i w biurze, a najlepiej spryskać jest nim tapicerkę lub zasłony.