Dlaczego warto postawić na SEAT Care?

Odpowiednia dbałość o samochód to podstawa długiego użytkowania. Nic zatem dziwnego, że SEAT proponuje swoim klientom rozwiązanie pozwalające nie martwić się naprawami przez 5 lat. O czym mowa? O SEAT Care – programie, który jest w stanie ochronić Twój samochód przed awarią. Jeśli chcesz wiedzieć, co takiego zaproponował producent, przeczytaj poniższy artykuł. 

Z programem SEAT Care nie musisz się o nic bać

Mając na uwadze dobro swoich klientów SEAT proponuje im specjalny program, dzięki któremu nie muszą martwić się o koszty potencjalnych napraw. Okazuje się bowiem, że wykupując SEAT Care, przez całe 5 lat mają serwisowanie w cenie zakupu. 

Jak działa wspomniana propozycja? Producent połączył dwie możliwości – 5-letnią gwarancję oraz dwuletnią SEAT Service Mobility, w skład której wchodzi wiele pakietów serwisowych oraz atrakcyjne ubezpieczenie. Dzięki temu rozwiązaniu klienci w każdej chwili mogą wezwać pomoc.

Dzięki pakietom będziesz mógł spokojnie jeździć

Każdy chciałby, aby jego samochód zawsze wyglądał i jeździł, jakby dopiero został zdjęty z linii produkcyjnej. Dzięki oferowanym pakietom możesz mieć pewność, że podczas awarii, nie tylko przyjedzie pomoc, ale także naprawi samochód w dobrej cenie. Dzięki fachowcom będziesz mógł jechać cały czas naprzód. 

Standard to 5 lat gwarancji

Każdy samochód, jaki oferuje SEAT, objęty jest standardowo 5-letnim okresem gwarancji. Limit, jaki ogranicza gwarancję to 150 tys. km. Dodatkową gwarancją, na którą może liczyć klient, jest 3- letnie poręczenie na nałożony lakier, a także 12 lat gwarancji na perforację nadwozia. Jak zatem widać – SEAT bardzo dobrze zadbał o swoich klientów. 

Kolejną rzeczą, na którą potencjalny kupujący powinien zwrócić uwagę to dodatkowe zabezpieczenie SEAT Service Mobility, który gwarantuje użytkownikowi auta naprawy bez dodatkowych kosztów. Po dwuletnim okresie trwania ochrony, z powodzeniem można ją przedłużyć. Warto mieć na uwadze to rozwiązanie, ponieważ pomoc dostępna jest we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz krajach z nią sąsiadujących.