Hyundai Kona

hyundai

Wybór dobrego SUV-a wcale nie jest łatwy. Liczba dostępnych modeli jest spora, a każdy z nich posiada ciekawe wyposażenie, wyróżnia się kształtem, czy komfortem w czasie jazdy. Zanim zdecydujemy się na zakup warto sprawdzić opinie innych.

Dobrą opcją jest wybranie nowego modelu, prosto z salonu. Ale to spory wydatek. Tu – dla klientów biznesowych jest bardzo dobre rozwiązanie, a mianowicie Leasing. Hyundai Kona to model, któremu warto przyjrzeć się bliżej.

Leasing Hyundai Kona – świetny SUV

Ten model ma bardzo ciekawe wyposażenie. Poza tym, że ma ono zapewniać wygodę w czasie jazdy, to nowe technologie sprawiają też, że jazda jest o wiele bezpieczniejsza. W tym modelu jest choćby:

  • kamera cofania z dynamicznymi liniami bocznymi;
  • asystent utrzymywania pasa ruchu;
  • czujniki parkowania;
  • wygodny tempomat.

Leasing Hyundai Kona – nowoczesne gadżety

Ale to nie wszystko co kryje w sobie ten model, który można w przyzwoitej cenie wziąć w Leasing. Hyundai Kona posiada automatyczna klimatyzację, podgrzewaną kierownicę, a także system bluetooth z obsługą komend głosowych. To wyboru jest kilka opcji kolorystycznych, w tym niezwykle modny Misty Jungle. Połączenie tego koloru z czarnym dachem prezentuje się wyjątkowo dobrze.

Leasing Hyundai Kona – pakiety assistance

Nawet jeśli decydujemy się na nowy model, to warto od razu poyselc o pakiecie assistance. Oczywiście nikt kupując samochód nie zakłada, że będzie mial kolizję, jednak nie wszystko na drodze zależy od nas, a cóż – wypadki chodzą po ludziach. Jeśli sporo jeździmy służbowo dobrą opcję jest wybranie takiego pakietu, który zawiera holowanie, naprawę drobnych awarii na miejscu, czy szybki dojazd serwisu drogowego. Warto też zabezpieczyć się na wypadek poważniejszych awarii – samochód zastępczy na pewno się przyda.

Leasing Hyundai Kona – co potem?

Wybierając opcję leasingu możemy wybrać na jaki czas będzie zawarta umowa. Im dłużej tym koszty miesięczne będą niższe. Po zakończeniu takie umowy można wybrać kolejne auto lub wykupić to. Opcji jest kilka.