Jakie SUV-y SEATa są obecnie warte uwagi?

Samochody typu SUV z roku na rok stają się niemal tak popularne, co miejskie sedany. Są to bowiem auta przestrzenne, stylowe, a zarazem potężne, co umożliwia jazdę po trudnym terenie lub przy niesprzyjającej pogodzie. Dowodem rosnącego uznania dla wozów terenowych jest chociażby świetna sprzedaż SEATa Arona oraz innych dużych modeli tej renomowanej marki. Przyjrzyjmy się więc, jakie nowe modele SUV-ów wiodą obecnie prym w polskich i europejskich salonach SEAT.

SEAT Arona – crossover dla odważnych

Nowy SEAT Arona to samochód, który łączy w sobie najlepsze cechy modeli terenowych oraz miejskich. Solidne zawieszenie oraz liczne funkcje bezpieczeństwa czynią go idealnym wyborem do pokonywania pozamiejskich szlaków. Z kolei nowoczesny design oraz niewielkie, jak na samochód terenowy, wymiary sprawiają, że będzie on przykuwać spojrzenia, bezproblemowo pokonując nawet wąskie, miejskie zakręty. Funkcjonalność Arony podkreśla też nowatorski system Full Link z ośmiocalowym ekranem. Samochód możemy uruchomić bez użycia kluczyka, zaś inteligentne czujniki deszczu i zmierzchu dostosują pracę świateł do warunków na drodze. Arona monitoruje również martwe pola, zapobiegając tym samym nagłym stłuczkom. Jeśli cenimy więc sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo i styl, najnowszy crossover SEATa z pewnością jest wart naszej uwagi!

SEAT Ateca – nowoczesność z napędem na cztery koła

Równie popularnym samochodem terenowym tej marki jest obecnie nowy SEAT Ateca, przeznaczony do komfortowego pokonywania trudnych tras, z udziałem najnowocześniejszych technologii. Ogromną moc tego modelu gwarantuje potężny napęd na cztery koła. Jego moc jest jednak trzymana w ryzach przez nowatorskie systemy, zapobiegające zderzeniom oraz, między innymi, rozpoznające znaki drogowe. Dzięki swojemu niezaprzeczalnemu stylowi, model ten jest też częstym widokiem na miejskich drogach.

Nowy SEAT Ateca? A może jednak Arona?

Zarówno SEAT Ateca, jak i Arona to SUV-y z najwyższej półki. Oba samochody odznaczają się efektownym wykonaniem, a także szerokim wachlarzem nowoczesnych technologii, dbających o nasz komfort i bezpieczeństwo. Warto jest więc przyjrzeć się bliżej ich indywidualnym specyfikacjom i umówić na jazdę próbną w naszym lokalnym salonie SEATa. Pozwoli nam to wybrać idealnego SUV-a dla nas, dostosowanego do naszego stylu.