Kierowca pod specjalną opieką. Systemy wspomagania kierowcy

Seat salon czyli co można znaleźć na miarę swoich potrzeb?

Salon Seat oferuje dla swoich klientów modele, które są odpowiedzią na różnorodne potrzeby. Dostosowanie nowoczesnej technologii pozwala usprawniać w pełni komfort jazdy i podnosić standardy bezpieczeństwa System ABS obecny w modelach Seata jest wspomaganiem układu hamulcowego.

Ponadto kierowca modeli Seata zyskuje pełną, inteligentną ochronę na drodze. Seat cały czas udowadnia jak ważne są dla niego zasady bezpieczeństwa. Systemy ochronne oraz czujniki są wsparciem dla kierowcy, który niekiedy potrzebuje odpowiedniego nawigatora oraz asystenta w sytuacjach na trasie.

Salon Seata – poznaj Ibizę i jej nowoczesne technologie

Styl Seata Ibizy pokochało już wielu. Auto do miasta i na różnorodne trasy. Kierowca nie będzie czuł się zaskoczony, dzięki inteligencji jaką posiada ten model. Można tu chociażby wspomnieć o bezprzewodowym ładowaniu telefonu. Nie trzeba się martwić o kabel, o to, czy jest odpowiednio połączony z telefonem.

Ładowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. Nie trzeba się martwić o dostępność i zasięg. Naładowany telefon oznacza, że wszystko jest pod kontrolą. Ponadto można korzystać z kamery cofania i bezkluczykowego systemu otwierania samochodu. Odwieczne pytanie – gdzie są moje kluczyki?! – odchodzi do lamusa.

Bezpieczeństwo w czasie jazdy – bo Twoje życie jest ponad wszystko

Inteligentna technologia bezpieczeństwa pozwala na analizę każdej sytuacji na drodze i odpowiednią na nią reakcję. Zmęczony kierowca, zagrożenie kolizją, pojawiający się obiekt – jest na to sposób. Tempomat, czujnik parkowania i awaryjne hamowanie to wybrane systemy, które wspierają kierowcę w jego codzienności.

Czy można oczekiwać więcej? Nawet jeśli można to seat ma na to odpowiedź. Ponadto system poduszek powietrznych sprawia, że kierowca i pasażer czuje, że jest w dobrych rękach. Poza tym możliwość dokonania wyboru designu pojazdu sprawia, że jest on jeszcze bardziej osobisty.