Multimedialne auto

Czy samochód może być wyposażony w multimedia? Oczywiście? Najnowsze technologie mają służyć człowiekowi na co dzień, także podczas podróży. Seat został zaś stworzony dla tych, którzy zawsze chcą być blisko.

Bądź zawsze w kontakcie

Seat oferuje wersje samochodów wyposażone w najnowsze technologie multimedialne, by nigdy nie tracić łączności nie tylko z bliskimi, ale i z całym światem. Dlatego wybrane wersje auta posiadają pakiety multimedialne, które mogą zachwycić i zadbać o to, by świat był na wyciągnięcie ręki.

Bezprzewodowa ładowarka i wzmacniacz sygnału GPS sprawiają, że nie ma kłopotu z ładowaniem. Wszystko jest gotowe do drogi i kiedy trzeba – można podłączyć każde urządzenie, nieważne czy to smartfon, czy tablet i nie martwić się, że w pewnej chwili sprzęt się rozładuje. Poza tym specjalnie opracowana technologia Full Link zapewnia łączność i kontrolę na każdej drodze.

Masz wszystko, czego potrzebujesz

Cyfrowa konsola z dużym, kolorowym ekranem dotykowym, wskaźnik prędkości, najnowsza nawigacja z aktualnymi mapami Europy, Bluetooth (strumieniowy przepływ muzyki) i możliwością prowadzenie rozmów, niezbędne złącza USB, SD i Aux –in zapewniają pełną wygodę.

Radio z odtwarzaczem i głośniki BeatsAudio gwarantują muzykę o najwyższej jakości dźwięku, która z pewnością umili każdą podróż. Poza tym Seat proponuje coś wyjątkowego, a mianowicie wielofunkcyjną kierownicę ze sterowaniem radiem i telefonem.

Do tego Seat proponuje kamerę cofania i czujniki zbliżeniowe. Czego chcieć więcej? Seat zapewni łączność w każdej części świata.

Multimedialne wersje Seat-a

Tego typu wyposażenie multimedialne dostępne jest w wybranych wersjach najbardziej popularnych modeli Seat-a: w tym Seat-a Alhambra, Seat-a Arona, Seat-a Ateca, Seat-a Ibiza, Seat-a Leona, Seat-a Tarraco. Warto zwrócić uwagę na wersje Xcellence i Style, które mają właśnie bogate wyposażenie multimedialne. Oferowane udogodnienia z całą pewnością zachwycą i sprawią, że samochód zapewni wszystko, czego tylko potrzeba do szczęścia.