Nowy Seat Leon – nowoczesny i kultowy hatchback z silnikiem benzynowym.

Seat Leon zaprojektowany został z absolutną dbałością o każdy szczegół wykończenia. Przyciąga uwagę unikatowym stylem bryły i nienagannym, zaawansowanym technicznie wyposażeniem wnętrza. Misternie dopracowany design samochodu wzbogaca szeroka gama kolorystyczna i zaopatrzenie w pełne światła LED.

Zachwyć się nowym Seatem Leonem

W tym samochodzie poczujesz się bezpiecznie zarówno w pełni jasnego dnia, jak i w mglisty poranek i w ciemnościach nocy. Dzięki technologiom Full Link i Navi System Plus zawsze będziesz pewny, że podążasz właściwą drogą. Wygodne fotele wykończone tapicerką wykonaną z najwyższej jakości materiałów i intuicyjnie opracowany kokpit nowego Seata Leona dają poczucie niesamowitego komfortu podczas jazdy.

Silniki TSI (Turbo Stratified) w Seacie Leonie

Serce nowego Seata Leona bije mocno, oszczędnie i ekologicznie. Modele wyposażono w trzy typy nowoczesnych silników TSI – zaawansowanej technologii napędów benzynowych w koncernie VW. Wzbogacono je o innowatorski system automatycznego włączania i wyłączania silnika podczas postoju – Stop & Start. Praca silników wspomagana jest przez sześciobiegową, manualną skrzynię biegów lub siedmiobiegową skrzynię automatyczną DSG. W autoryzowanych salonach Seat dostępnych jest pięć wersji Seata Leona z silnikami benzynowymi TSI:

  1. EcoTSI o mocy 115 KM i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym 4,7 l/100km oraz emisji CO2 107g/km;

1,5 EcoTSI o mocy 130 KM i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym 4,9 l/100km oraz emisji CO2 112 g/km;

1,5 EcoTSI o mocy 150 KM i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym 4,9 l/100km oraz emisji CO2 112 g/km.

Dzięki dodaniu turbosprężarki i sprężarki superchanger do silników wykonanych w technologii TSI jazda Seatem Leonem jest niezwykle płynna, wyprzedzanie w ruchu jest bezpiecznym manewrem, a podjazd pod najwyższe wzniesienie jest bezproblemowy.

Salony Seata zapraszają do zapoznania się z nowym Seatem Leonem.

W naszych salonach https://www.seat.pl/mapa-dealerow-i-serwisow.html skonfigurujemy indywidualny wizerunek Twojego Seata Leona, zapoznamy Cię z promocjami i przeprowadzimy bezpiecznie przez cały proces sprzedażowy i posprzedażowy.

Zapraszamy na jazdę próbną. Usiądź za kółkiem i przejmij kontrolę nad samochodem!!!