Pakiety wyposażenia w SEAT-cie Alhambra

SEAT Alhambra jest samochodem przeznaczonym dla rodzin i osób potrzebujących przestrzeni w podróży. Jest to model, który świetnie sprawdzi się w przewozie kilku osób na raz, zwierząt, bagażu czy rowerów.

To także bardzo wygodny, długodystansowy pojazd, wykonany w dobrym stylu i ze smakiem. Jest także jedną z najbezpieczniejszych konstrukcji w swojej kategorii, łącząc przestrzeń i wygodę z komfortem spokoju o bliskich w każdej podróży. Ponadto jest dostępny w kilku wariantach cenowych, w których znajdziemy dodatkowe udogodnienia.

SEAT Alhambra, a najprostsze warianty

Nowy SEAT Alhambra miał wnieść nową jakość w podróże rodzinne i okazuje się, że sprostał swojemu zadaniu, postawionemu przez producenta. Nowa generacja Alhambry to samochody wyposażone w trzystrefową klimatyzację Climatronic, w każdym ze swoich wariantów cenowych. Nie ma mowy o zepsutych wakacjach, ze względu na zimną czy też upalną pogodę.

Ponadto wyposażenie każdego z tych pakietów w czujniki parkowania, zapewnia ułatwienie w wycieczkach do miast. Każdy, kto chociaż raz zorganizował sobie podróż po miastach Europy wie, że duże samochody niespecjalnie lubią się z wąskimi uliczkami najpiękniejszych z nich. Na szczęście wyposażenie to, sparowane z kamerą cofania znacząco ułatwi życie.

Nowy SEAT Alhambra Na długich trasach w luksusie

SEAT-y Alhambra są ponadto wyposażone w tempomaty. Ich droższe wersje, uzupełniają te systemy o dalsze ułatwienia, jak bezkluczykowy dostęp KESSY czy polepszona tapicerka, poprawiająca komfort prowadzenia.

Wersja sportowa FR-Line opiera się na nowym zawieszeniu, które wraz z 18-calowymi felgami aluminiowymi, tworzą ciekawe podejście dla pasjonatów. Jednocześnie nie chcą rezygnować z tras z rodziną. Wersja ta wprowadza także system aktywnego tempomatu i asystenta parkowania. Jest to zatem jeden z najmobilniejszych, dużych samochodów dostępnych na rynku, a ich systemy bezpieczeństwa i kontroli odległości, sprawiają że bez zawahania przejedziemy się nim z najbliższymi.