Pakiety wyposażenia w SEAT-cie Ateca

SEAT Ateca jest dobrym wyborem dla osób, które łączą jazdę miejską z okazyjnymi wypadami terenowymi. Ten samochód z napędem na cztery koła jest równocześnie eleganckim rozwiązaniem, jak i sposobem na każdy trudny teren, jaki przed sobą postawimy.

Równie dobrze sprawdzi się podjeżdżając na ważną firmową uroczystość i podczas rodzinnego pikniku na łonie natury. Jednak, by nowy SEAT Ateca służył jak najlepiej, warto dobrać jego odpowiednią wersję.

SEAT Ateca, czyli cztery pułapy cenowe

SEAT Ateca w obecnej generacji jest dostępny w czterech, dość wyraźnie różniących się widełkach cenowych. Jest to komfortowy samochód wysokiej klasy, dlatego też te przeskoki nie są bardzo dziwne. Już podstawowa wersja Ateci wita dużym ekranem, pokładowego systemu multimedialnego, sparowanego z czterema głośnikami, rozmieszczonymi po samochodzie, tak by każdy mógł cieszyć się muzyką podczas jazdy.

Pojazd jest klimatyzowany, a ponadto ma kilka systemów ułatwiających prowadzenie. Funkcje rozpoznawania zmęczenia u kierowcy i kontroli odstępu, stanowią duży komfort bezpieczeństwa.

SEAT Ateca … stylowo w teren

Ulepszenie do pułapu Style, zamienia nowy SEAT Atecę w jeszcze bardziej luksusową maszynę dla całej rodziny. Dodanie tempomatu jeszcze lepiej wspomaga kierowcę, uzupełniając pozostałe dwa systemy.

Klimatyzacja została tu podrasowana do automatycznej, dwustrefowej, a system multimedialny został wzbogacony o dwa dodatkowe głośniki. Ponadto, samochód w tej opcji ma czujniki parkowania, sprzężone z optycznym systemem.

SEAT Ateca, a pełen wypas

Typowo dla SEAT-a, możemy wybrać swojego nowego SEAT-a Atecę w dwóch wersjach premium: jednej luksusowej i jednej sportowej. Pierwsza stawia na dodatkowe systemy uprzyjemniające nawet bardzo długie wyprawy, o każdej porze roku.

Znajdziemy tu asystenta świateł i ruchu, a także rozwinięte oświetlenie wnętrza. Wersja sportowa dodatkowo wzmacnia samochód na bardziej ekstremalne trasy, ponadto wyposaża go w unikalne fotele z tapicerką Dinamic. Obie wersje dodają kamery cofania, dla jeszcze większego komfortu parkowania.