Piękne i funkcjonalne – dlaczego najbardziej wymagający kierowcy wybierają nowy Seat Arona?

Samochód zdobywający nagrodę w prestiżowym konkursie Red Dot Award nie może przejść bez echa. Nie inaczej jest z nowym SEATem Arona, który otrzymał tytuł Best Product Design 2018. Dlaczego nikogo to nie dziwi? Okazuje się bowiem, że design, jaki prezentuje auto, jest zadziwiający. Nie to jednak powinno być najważniejsze. Dla każdego klienta, który chciałby nabyć wspomniany rocznik, ważne powinno być także to, że SEATa Arona można spersonalizować. Co to oznacza? Tyle i aż tyle, że każdy klient może dobrać funkcje, na których najbardziej mu zależy. 

Jakość i innowacyjność doceniona przez cały świat

Osoby, które mają wątpliwości co do wspomnianego produktu, powinny mieć na uwadze, że nagroda, jaką otrzymał, jest przyznawana przez czterdziestu niezależnych ekspertów, którzy nie są w żaden sposób związani z autami, które oceniają. Oznacza to, że obiektywnie podchodzą do każdego modelu.Jak zatem widać – SEAT Arona jest naprawdę godny uwagi. 

Czy jednak powinniśmy polegać tylko na ocenie ekspertów? Oczywiście, że nie. Jeśli zastanawiacie się nad zakupem wspomnianego modelu, powinniście mieć na uwadze, że doskonale prowadzi się zarówno w mieście, jak i na trasie. Kompaktowa wielkość pozwala zmieścić się w najciaśniejszych zakamarkach. Dodatkowo nowoczesna technologia oraz niezwykły komfort jazdy sprawia, że jest to doskonałe auto zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. 

Piękny design widać z daleka

Przyglądając się omawianemu produktowi, można stwierdzić, że od razu widać design, jaki SEAT stosuje od lat. Nie oznacza to jednak nic złego. Wręcz przeciwnie, charakterystyczny wygląd sprawia, że samochód można zidentyfikować z daleka. Idealnie dobrane światła LED oraz trójwymiarowa osłona chłodnicy pozwalają na doskonałą widoczność po zmroku. Jak można zatem się spodziewać – auto jest niezwykle bezpieczne. Pomimo tego, że bryła jest dość wyrazista, nie jest agresywna. Taki look może przypaść do gustu niejednej zmotoryzowanej kobiecie. Samochód, pomimo tego, że nie ma takiej specyfikacji, bardzo przypomina auta terenowe. To z kolei może spodobać się niejednemu panu. 

Wyposażenie wewnętrzne to strzał w dziesiątkę

Sceptycy, którzy nigdy nie jeździli SEATem, jednak zastanawiają się nad tą marką, powinni rozważyć zakup Arony. Okazuje się bowiem, że po pierwszej przejażdżce, zakochają się w tym modelu. Wygodne siedzenia i duża ilość miejsca sprawiają, że nawet sporych gabarytów osoby, będą czuły się tutaj niezwykle komfortowo. Warto mieć na uwadze, że ich podwyższenie sprawia, że widoczność jest bardzo dobra.  Co więcej, duże kieszenie w drzwiach bocznych pozwalają przechować w nich najpotrzebniejsze rzeczy. 

Powyższe to tylko niektóre aspekty, na jakie powinno zwrócić się uwagę przy zakupie nowego SEATA Arony