Salon Seata – stonowana biel czy szaleństwo koloru?

Poruszając się po ulicach miast mijamy tysiące samochodów, ale tylko nieliczne przykuwają naszą uwagę. Wyjątkowa linia, kształt, kolor pozwalają wyróżnić się z tłumu. Tak jak człowiek, by zostać zauważony musi mieć temperament, tak auto musi mieć swój wyjątkowy charakter.

Do takich aut należą Seaty. Połączenie hiszpańskiej linii z niemiecką precyzją od lat wzbudza emocje i zachwyt. Salon Seata rozbudza wyobraźnię o dalekich podróżach, słońcu Andaluzji i gwarze Barcelony. Przywołuje smaki i zapachy południowego wybrzeża i energię jego mieszkańców.

Najpopularniejsze kolory w salon Seat

Najczęściej wybierane kolory przez klientów Seat salon, to biały, czarny i szary. Czy ma to związek z nieprzemijającą elegancją tych kolorów? A może z łatwością utrzymania czystości białego samochodu (wbrew pozorom, na białym aucie widać mniej brud, niż na czarnym!), Trudno powiedzieć. Jedno jest pewne paleta kolorów Seata jest na tyle zróżnicowana, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Odważ się wyrazić siebie

Decydując się na biel w salon Seat można wybrać lakier z pośród kilku odcieni bieli. Candy White, Nevada White, Oryx White. Podobnie z metalicznością, szarościami, czy czerwienią. Jeśli natomiast masz ochotę na szaleństwo koloru, nie boisz się wyrażać siebie, lubisz przyciągać wzrok i skupiać na sobie spojrzenia innych salon Seata daje możliwość indywidualnego zestawienia kolorów nadwozia i dachu. Wyposażenie Style Twoja Arona, pozwala skonfigurować samochód, podkreślić piękno detali. Pomarańczowy dach do granatowego nadwozia? Czerwone lusterka do czarnego seata? Ogranicza Cię tylko własna wyobraźnia.

Kolor wpisany w temperament

Czerwień sportowego auta, czerń eleganckiej limuzyny, pastele damskiego niewielkiego samochodu. To nieprzemijająca klasyka motoryzacji. Seat, jako auto z południowym temperamentem wprowadził do swej oferty też mniej oczywiste kolory. Eclipse Orange, kojarzący się z energią wschodzącego nad Barceloną słońca znalazł uznanie wśród suvów i miejskich crossoverów.

Podobnie granaty wzburzonego morza, których paleta odcieni różni się w zależności od pogody i pory dnia. Atlantic Blue, Mystery Blue po Mediterraneo Blue. Salon Seata otworzy przed Tobą paletę kolorów. Bo lakier samochodu to nie tylko efekt wymieszanych farb, ale i obcowanie z pięknem.