Seat el-Born – pierwszy elektryczny Seat

Wśród nowości, prezentowanych na targach w Genewie, pojawiło się nowe dziecko rodziny Seat – model el-Born, który zaskoczył zarówno wyrafinowanym wyglądem, jak i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Sztuka i nowoczesność, czyli nowy Seat el-Born

Ten model to pierwszy w 100% elektryczny pojazd, zbudowany na nowej platformie konstrukcyjnej Volkswagena dla samochodów elektrycznych. Inspiracją dla twórców była gorąca Hiszpania, wraz z jedną z jej najsłynniejszych dzielnic. Widać to po prowadzeniu linii – dynamicznej, ostrej, nieco sportowej, a zarazem mającej w sobie najwyższą klasę, wdzięk i szyk. Naszpikowane nowoczesną technologią auto jest dowodem na to, że salon Seata zmierza ku przyszłości, ale nie waha się patrzeć także w historię, przeszłość, w rytm codzienności i dźwięki, jakie podaje gwar barcelońskich ulic. 204-konny silnik elektryczny,  wydajne akumulatory, przyspieszenie do 100k w ciągu 7,5 sekundy i szybkie ładownie brzmią jak marzenie niejednego miłośnika nowego samochodu. A najważniejsze jest to, owo marzenie jest do spełnienia!

Kiedy Twój dealer SEAT-a będzie mieć go w ofercie?

Autoryzowany dealer Seat z wprowadzeniem na swoje salony modelu el-Born musi jeszcze chwilę zaczekać. Seryjna produkcja rozpocznie się w 2020 roku. Póki co, Seat el-Born został zaprezentowany na targach jako ciekawostka, którą jednak już można wnieść do świadomości jako realny dowód rozwoju i dynamiki marki, która idzie ku nowoczesności i zaspokajaniu wyszukanych potrzeb kierowców.

Warto być na bieżąco z tym, co autoryzowany salon Seat ma  ofercie!

W oczekiwaniu na nowy model Seata el-Born, warto wybrać się do autoryzowanego salonu Seat, by sprawdzić, co obecnie znajduje się ofercie i skorzystać z możliwości jady próbnej. Godne uwagi są zarówno dobrze znane modele, jak i nowości, warto także zwracać uwagę na wyprzedaże roczników. Oferta jest szeroka i niezwykle bogata, a przede wszystkim – dynamiczna. Warto więc porównywać oferty oraz śledzić wszelkie nowinki, o których z chęcią poinformuje każdy przedstawiciel autoryzowanego salonu Seata.