Seat Leon Sportourer ST – akcesoria samochodowe

Seat Leon Sportourer ST to świetnie wyposażony rodzinny samochód. Idealny do miasta, jak i na wyjazdy z rodziną. Ciesz się pełnymi możliwościami tego wspaniałego, rodzinnego samochodu i zaopatrz się w dedykowane dla niego dodatki.

Nowy Seat Leon Sportourer ST z dedykowanymi dodatkami 

Wśród dedykowanych dodatków dla samochodu, jakim jest nowy Seat Leon Sportourer ST znajduje się wiele funkcjonalnych akcesoriów. Jednym z nich z pewnością jest prosty, lecz praktyczny ochraniacz w kolorze czerwonym, który ochroni Twoje auto przed działaniem czynników zewnętrznych, takich jak na przykład zmienne warunki pogodowe. Dla podróżników przygotowaliśmy z kolei bagażnik dachowy typu Box, dzięki któremu zapakujesz swój samochód na wakacje aż po dach! 

Nowy Seat Leon Sportourer posiada również kolekcję dodatków dedykowaną do wnętrza auta. Składane osłony przeciwsłoneczne będą idealne na gorące lato lub wycieczki do ciepłych krajów, gdy promienie słoneczne szczególnie dają się we znaki. Kierowcy powinni docenić podnóżek i sportowe pedały, które posiadają osłony z antypoślizgowej gumy, poprawiające chwyt i zwiększające komfort jazdy. Mogą oni również ulepszyć swój kokpit, poprzez między innymi dodanie uchwytów na kubki lub zintegrowanych schowków – możliwości jest sporo! 

Seat Leon Spotourer ST może być również atrakcją dla dzieci! 

Kto powiedział, że akcesoria samochodowe mają być tylko gratką dla dorosłych? Seat Leon Sportourer może dostarczyć również frajdy Twoim pociechom, jeśli wybierzesz akcesoria informacyjno-rozrywkowe, jakimi są Navi System oraz Navi System Plus. Systemy te działają zarówno jako nawigacja samochodowa, system głośnomówiący, ale też tablet!

Moc możliwości samochodu Seat Leon Sportourer ST

Poznaj moc samochodu, jakim jest nowy Seat Leon Sportourer ST, dzięki zainstalowaniu w nim kompletu dodatków. Gwarantujemy, że zarówno Ty, jak i Twoja rodzina, z pewnością na nich skorzystacie, a jazda Waszym samochodem będzie jeszcze przyjemniejsza.