Seat Leon Sportourer ST – wyrafinowany samochód dla całej rodziny.

Nowy Seat Leon został wyposażony w najnowsze technologie

Nowy Seat Leon to inteligentny i zaawansowany technologicznie samochód. Ilość nowości technologicznych może zaskoczyć niejednego weterana! Posiada innowacyjny schowek, który może służyć jako ładowarka do telefonu – koniec z rozładowującym się smartfonem w aucie! Dzięki cyfrowej desce rozdzielczej, wszystkie niezbędne informacje o trasie będziesz miał tuż przed swoimi oczami! Nowy Seat Leon został również wyposażony w cały system ułatwiający parkowanie, w tym:

  • przednie i tylne czujniki parkowania, które ostrzegają jeśli zbliżysz się za bardzo do jakiś obiektów, 
  • kamerę cofania, pozwalającą na zobaczenie, co znajduje się za samochodem.

To jednak nie wszystko! Seat Leon Sportourer ST posiada również technologię, która ułatwia prowadzenie na drodze, dzięki czemu jest ono czystą przyjemnością! Seat Drive Profile umożliwi Ci wybranie jednego z czterech trybów, czujniki deszczu i zmierzchu, w zależności od potrzeby automatycznie włączą wycieraczki oraz światła, a elektromechaniczny hamulec postojowy, utrzyma samochód w miejscu, za każdym razem, gdy się zatrzymasz.

Seat Leon ma design, który pokochasz!

Seat Leon ma nie tylko najnowocześniejszą technologię, ale również ma elegancki design, który pokochasz! Jego dopracowana linia kryje w sobie zwiększony komfort i zaprojektowaną w najmniejszych szczegółach przestrzeń. Samochód odnajdziesz w siedmiu, nowoczesnych kolorach, do których dobrać będziesz mógł aluminiowe felgi oraz obicie tapicerki. 

Nowy Seat Leon – samochód dla Twojej rodziny! 

Nowy Seat Leon to dynamiczny samochód dla całej rodziny, który sprawdzi się zarówno w mieście na drodze, jak i na dłuższych wyprawach na szosie. Stawiając na niego, możesz mieć pewność, że bez względu na warunki pogodowe, dowieziesz swoją rodzinę zawsze bezpiecznie na miejsce.