Seat Tarraco – nowoczesny, obszerny SUV w dieslowskiej odsłonie

Dynamiczny i niezwykle efektowny design największego z SUV-ów Seata – modela Tarraco uzupełnia charakterystyczny pomruk dieslowskiego silnika montowanego w aucie. TDI, czyli Turbo Diesel Injection to nowoczesna technologia silników wysokoprężnych, którą Seat stosuje w swoich samochodach. Cechą charakterystyczną tej ciągle udoskonalanej technologii jest oszczędne zużycie oleju napędowego i emisji zanieczyszczeń przy dużej mocy silnika.

Napędy diesla w nowym Seacie Tarraco.

Największy SUV Seata produkowany jest w dwóch zróżnicowanych w wyposażeniu wersjach: STYLE i XCELLENCE. W modelach nowego Seata Tarraco montowane są dwa rodzaje silnika TDI: 2.0 TDI o mocy 150 KM i 2.0 TDI o mocy 190 KM. Praca obu silników wspomagana jest systemem automatycznego włączania i wyłączania silnika START & STOP i napędem na cztery koła 4DRIVE. Wyposażono je w sześciobiegową, manualną skrzynię biegów lub siedmiobiegową automatyczną skrzynię DSG.

Nowoczesny design, komfortowe wyposażenie i bezpieczeństwo – to nowy Seat Tarraco.

Jazda wspaniale wymodelowanym, przestrzennym i zaawansowanym technicznie SUV-em Seata to prawdziwa przyjemność. W samochodzie mieści się swobodnie siedem osób, a trzy rzędy wygodnych, podgrzewanych siedzeń można łatwo przekształcić w obszerną przestrzeń załadunkową z dużą ilością schowków i zabezpieczeń dla przewożonego bagażu.


Kierowca samochodu ma do dyspozycji intuicyjnie zaprojektowany kokpit. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii współczesnej myśli technicznej, wszelkie informacje potrzebne w drodze pozostają w zasięgu wzroku, a łączność ze światem jest nieograniczona. Nad bezpieczeństwem podróży czuwa wiele elektronicznych systemów – asystentów jazdy. Seat Tarraco wyposażony jest w pełne światła LED i 17 i 19- calowe felgi aluminiowe. Dzięki takiemu wyposażeniu SUV Seata nie boi się trudnych warunków na drodze i najdłuższych nawet podróży o każdej porze roku.

Seat – najszybciej rozwijająca się marka w Europie i zwycięzca Wielkiego Testu Salonów 2019

Sieć dealerska Seata w Polsce ciągle się rozwija. Do dyspozycji klientów pozostaje około 20 autoryzowanych salonów, które zyskały sobie opinię najbardziej troskliwie i profesjonalnie obsługującej sieci motoryzacyjnej. W tym roku salony Seata zdobyły laur zwycięstwa w Wielkim Teście Salonów organizowanym przez Tygodnik motoryzacyjny „Auto Świat”. Dzięki bogatej i niezwykle nowoczesnej ofercie sprzedaż samochodów marki Seat w Polsce rośnie z każdym rokiem. W 2018 roku Seat pobił swoje rekordy sprzedaży. Coraz większa ilość Polaków ufa i korzysta z niezwykle nowoczesnych technologii, 5-letniej gwarancji i wyjątkowej obsługi posprzedażowej proponowanej przez salony Seata.

Zaufaj nam i TY – nowy Seat Tarraco czeka na Ciebie w najbliższym salonie!