Wersje wyposażenia Seata Leon Sportourer ST

Nowy SEAT Leon Sportourer ST został wyposażony w liczne technologie, które bez wątpienia niezbędne są każdemu kierowcy w trasie. Na przykład funkcje, do których zalicza się między innymi system bezprzewodowego ładowania bądź wspomaganie parkowania są niezwykle pomocne w trudnych sytuacjach.

Seat Leon – za co go kochamy?

Bezpieczeństwo okazuje się być naszym priorytetem. Nowy Seat Leon Sportourer ST został przede wszystkim wyposażony we wszystkie w nowoczesne systemy, do których zalicza się funkcja rozpoznawania zmęczenia, jak i również aktywny tempomat. Stworzenie takiego auta miało na celu uzyskania poczucia pewności. W obecnych czasach podczas podróży mówimy także pamiętać o środowisku. Odbywa się to przy pomocy niezwykle wydajnym silnikom. Mamy także możliwość zredukowania emisji spalin czy zachowanie odpowiednich osiągów. Decydując się na zakup tego pojazdu bez wątpienia zadbasz o ekologię, a także uzyskasz moc, wydajność. Poczujesz również dumę ze swojego wyboru, jakim to jest Seat Leon.

Wyposażenie, a Seat Leon

Jest to dynamiczne kombi wyróżniające się sportowym charakterem. W standardowym wyposażeniu otrzymujemy między innymi: 7 poduszek powietrznych, a następnie system automatycznego hamowania po kolizji, ABS, ASR oraz ESC. Szczególną uwagę zwraca także 3,5-calowy wyświetlacz zamontowanego komputera. Kolejnymi elementami wyposażenia okazują się być: halogenowe reflektory od strony przedniej połączone ze światłami do jazdy dziennej, tak zwaną funkcję Coming Home czy elektrycznie sterowane szyby z przodu oraz lusterka boczne. Wiele potencjalnych klientów zwróci uwagę na czarne relingi dachowe. Zauważa się także kierownicę wielofunkcyjną i lusterka boczne, a następnie klamki w kolorze prezentowanego nadwozia w Seacie Leon. Kolejnymi zaletami są światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania każdych zakrętów. Poza tym wyposażenie to także elektrycznie regulowane oraz podgrzewane lusterka boczne, jak i również tak zwany zestaw Media System Touch (plus ekran dotykowy).