Wyjazd na wakacje – jaki środek transportu wybrać?

Na wyżej postawione pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, jak daleka jest podróż. Wiadomo, że z kontynentu na kontynent najwygodniej, a przede wszystkim najszybciej, jest podróżować samolotem. Jednak na krótszych dystansach doskonałym rozwiązaniem jest podróż autem.

Dlaczego? Głownie dlatego, że zapewnia ona dużą niezależność i swobodną organizację czasu podróży – możliwe są na przykład spontaniczne postoje. Ważne jest jednak, aby samochód na wakacje był bezpieczny, przestronny i wygodny. Te wszystkie wymogi spełnia SEAT Alhambra.

SEAT ALHAMBRA – MINIVAN WYSOKIEJ KLASY

Daleka podróż autem z rodziną czy też z grupą przyjaciół wymaga po pierwsze odpowiedniej liczby miejsc. SEAT Alhambra ma 7 siedzeń i bez względu na ich usytuowanie, wszystkie zapewniają wygodę i pełen komfort.  Niektóre z nich można złożyć, przez co zyskujemy dodatkową przestrzeń. Zaletą SEAT-a Alhambry (niezwykle przydatną podczas podróży) jest także to, że ma on dużo bardzo dobrze rozmieszczonych schowków. Dłuższa wycieczka, jak wiadomo, musi być bezpieczna, dlatego ten minivan jest zaopatrzony w 7 poduszek powietrznych.

Poza tym ma rozbudowany i wygodny system nawigacji, który poprowadzi nas nawet po najbardziej nieznanych i krętych ścieżkach. Tempomat, który niesamowicie ułatwia podróż i pozwala na chwilę wytchnienia, również jest na wyposażeniu SEAT-a Alhambry. Do wyposażenia, które także pomaga kierowcy podczas długiej podróży, należy system kontroli odstępów, a także funkcja awaryjnego hamowania.


PRZYJEMNOŚĆ PODRÓŻY – NOWY SEAT ALHAMBRA

Komfort podróży autem zapewnia niewątpliwie klimatyzacja. Nowy SEAT Alhambra posiada  automatyczną trzystrefową klimatyzację, a niektóre wersje mają także przyciemniane szyby. Długą podróż warto jest także umilić sobie jakąś muzyką, system audio zamontowany w minivanie (8 głośników) sprawia, że jej odbiór jest naprawdę wysokiej jakości. Łączy się on z urządzeniami przez Bluetooth – dzięki temu podczas wyjazdu na wakacje unikniemy kłótni – każdy z podróżujących (za pomocą smartfona) będzie miał szansę zaprezentować pozostałym swoją muzykę.