Bezpieczeństwo to podstawa

Jak ważne jest bezpieczeństwo wszystkich członków rodziny podróżujących samochodem, o tym nikogo nie trzeba przekonywać. Minivan SEAT Alhambra to samochód, w którym wszyscy bez wyjątku mogą czuć się pewnie i komfortowo. Model oferuje liczne systemy zwiększające bezpieczeństwo podczas z jazdy. 

SEAT Alhambra dba o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów w bardzo szerokim wymiarze. Model ten w standardzie oferuje funkcje takie jak asystent pasa ruchu, Front Assist czy przypomnienie o zapięciu pasów bezpieczeństwa dla pięciu foteli. Ale to dopiero początek. Systemów zwiększających bezpieczeństwo w czasie jazdy jest w tym samochodzie znacznie więcej!

Monitorowanie martwego pola – jak to działa?

Dzięki tej zamontowanej w aucie technologii SEAT Alhambra powiadamia kierowcę o obecności na drodze samochodu, który nie jest dla niego widoczny.

Asystent pasa ruchu – co to jest?

Asystent pasa ruchu będący na wyposażeniu SEAT Alhambra reaguje, gdy kierowca wyjedzie za pas, którym właśnie się porusza. Fabrycznie zainstalowana technologia asystenta pasa ruchu sama kieruje samochód z powrotem na środek pasa.

Bezpieczeństwo do siódmej potęgi, czyli poduszki powietrzne razy siedem

Poduszki powietrzne w samochodzie nigdy nie powinny być potrzebne, ale zawsze dobrze wiedzieć, że w nim są. SEAT Alhambra ma ich na wyposażeniu aż siedem!

System rozpoznawania znaków drogowych

SEAT Alhambra może zaskoczyć nie tylko niesamowitym „refleksem” i tym, że wszystko ma pod kontrolą. Możesz zachwycić się także jego inteligencją. System rozpoznawania znaków drogowych to bardzo przydatna funkcja, która identyfikuje znaki i wyświetla informacje o nich na ekranie nawigacji. Bez względu na okoliczności, nic nie umknie kierowcy. 

Automatyczny hamulec pokolizyjny – do czego służy?

Automatyczny hamulec pokolizyjny  w rodzinnym modelu SEAT Alhambra to technologia, która automatycznie uruchamia hamulce w przypadku kolizji i w ten sposób zapobiega dalszym zderzeniom lub minimalizuje ich skutki.