Bezpieczna podróż z SEATem – na jakie promocje można liczyć w serwisie?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że bezpieczna jazda jest jednym z ważniejszych aspektów, na jaki kierowcy powinni zwrócić uwagę. Nic zatem dziwnego, że klienci SEATa liczą na promocje w zakresie serwisowania samochodów tej marki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producent daje im możliwość skorzystania z serwisu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jeśli zatem jesteś posiadaczem SEATa, koniecznie powinieneś przeczytać poniższy wpis, gdzie wymieniamy te elementy serwisu, które możesz zamówić w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Wymiana opon – niech zima Cię nie zaskoczy!

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę, że zmienność pór roku wiąże się także z wymianą opon z letnich na zimowe i odwrotnie. Niektórzy, aby obejść tę potrzebę, zakładają do swoich SEATów opony całoroczne. Czy jest to dobra decyzja – pozostawiamy to Waszej ocenie. Niemniej jednak, bez względu na to, które rozwiązanie wybierzecie, powinniście wiedzieć, że w autoryzowanych serwisach SEATa możecie liczyć na niemałe zniżki. Za wymianę kół zapłacicie bowiem jedynie 99 zł, a jeśli chodzi o wymianę opon – ceny zaczynają się już od 119 zł. 

Warto zabrać auto po gwarancji do autoryzowanego serwisu

Jeżeli wybieracie się na wycieczkę i chcielibyście sprawdzić swój samochód przed podróżą, warto, abyście skorzystali z autoryzowanych serwisów SEATa. Okazuje się bowiem, że producent przygotował dla osób, którym gwarancja się skończyła, specjalne zniżki. Wymiana oleju wraz z całkowitym sprawdzeniem samochodu to koszt jedynie 399 zł. Jak zatem widać, usługa jest naprawdę niezwykle tania. Nie to jednak powinno być najważniejsze. Bezpieczeństwo, które zapewnia taka wizyta – na tym powinno Wam najbardziej zależeć. 

Niecałe 50 zł kosztuje spokój kierowcy SEATa

Zapewne zastanawiacie się teraz, co kosztuje niecałe 50 zł. Okazuje się, że w autoryzowanym serwisie, za jedyne 49 zł możecie sprawdzić samochód przed podróżą. Takie działanie nie jest drogie, a mechanicy przejrzą auto pod kątem najczęściej pojawiających się 32 usterek. Warto zatem wydać tak niewielką kwotę i mieć pewność, że pojazd nie zepsuje się w najmniej odpowiednim momencie.