Co obejmuje gwarancja?

Kupując samochód w autoryzowanym salonie Seat zyskuje się pięcioletnią gwarancję. W praktyce oznacza to dogodne warunki, które przenoszą odpowiedzialność za opiekę nad pojazdem na salon Seata.

Autoryzowany serwis Seat gwarantem zadowolenia kierowców

Wszelkie zdarzenia losowe, takie jak uszkodzenia czy awarie są naprawiane w serwisie Seata. Właściciel nie musi brać tego zmartwienia na swoją głowę. Dodatkowo na czas pobytu samochodu w warsztacie, kierowca nie zostaje na lodzie lecz otrzymuje do dyspozycji samochód zastępczy. Dzięki temu może realizować się w sferze osobistej, jak i zawodowej bez żadnych zakłóceń.

Być pod szczególną ochroną  – ASO seat


Autoryzowany serwis Seat ma na celu dostosowanie  wysokich standardów do oczekiwań właścicieli pojazdów. Dlatego części samochodowe, które są wymieniane podczas napraw są oryginalne. Dzięki temu ma się pewność, że zawsze są wysokiej jakości elementami, które gwarantują właściwe funkcjonowanie pojazdu. Warto o tym pamiętać i zdawać się na profesjonalny serwis autoryzowany, ponieważ gwarancja nie będzie obejmować korygowania napraw w innych warsztatach. To bardzo uczciwe warunki, które zapewniają naprawy na najwyższym poziomie dokonywane przez zespół profesjonalistów. Oryginalne części również podlegają  dwuletniej gwarancji. Należy mieć świadomość, że nieoryginalne zamienniki, które w pierwsze ocenie mogą być tańsze, w późniejszej eksploatacji mogą nie wypadać już tak korzystnie. Dlatego warto mieć na uwadze, że taki rodzaj oszczędności może być tylko pozorny.

Aso Seat  – wszystko pod kontrolą

 Autoryzowany serwis staje zawsze na wysokości zadania. Jednak od właścicieli pojazdów wymaga się rozważnego ich użytkowania. Wszelkie zaniedbania lub użytkowanie danej części pojazdu w sposób niezgodny z jej przeznaczeniem nie będą mogły podlegać gwarancji. Celowa nieostrożność jest odpowiedzialnością właściciela pojazdu i to on będzie musiał ponieść koszty napraw.  We wszystkich innych sytuacjach można liczyć na pełne wparcie serwisu Seata.