Co SEAT przygotował dla swoich fanów – kilka słów o nowościach, które mają pojawić się na rynku

Przyglądając się ofercie samochodów, nie sposób nie zauważyć, że producenci wprost prześcigają się w coraz to nowszych modelach, których zadaniem jest zadowolenie klientów. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o hiszpańską markę SEAT. Jej właściciele przygotowali kilka nowości, o których mamy zamiar dzisiaj opowiedzieć. 

Nowe SEAT Ibiza i Leon

Osoby, którym zależy na sportowym, nietypowym dla SEATa wyglądzie, swoją uwagę powinni zwrócić w stronę nowych modeli Ibizy i Leona, które lada dzień wyjadą na ulice. Mając na uwadze potrzeby swoich klientów, a także coraz bardziej rosnące wymagania, właściciele marki poszli o krok dalej i poza komfortem i funkcjonalnością, oferują swoim klientom także dużą ilość funkcji, których do tej pory próżno było szukać w dostępnych modelach. Jakie to udogodnienia? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie poniżej. 

Sportowy wygląd najnowszej Ibizy – wiele osób zwróci na nią uwagę

Klienci, którzy byli przyzwyczajeni do eleganckiego i grzecznego wyglądu SEATA Ibizy, muszą liczyć się z tym, że najnowsza wersja będzie ucieleśnieniem marzeń osób, które zawsze chciały mieć sportowe auto. Wykończenie FR Black, które zostanie wprowadzone do najnowszego modelu, sprawi, że Ibiza całkowicie zmieni swoje oblicze. Czego zatem można się spodziewać? Przede wszystkim sportowy charakter podkreślą listwy podłogowe i bagażnika, a także czarny spoiler na tyłach samochodu. Dodatkowo w modelu znajdą się sportowe fotele, obite tapicerką z czerwonymi przeszyciami. Całości dopełnią sportowe felgi. 

Oprócz zupełnie innego wyglądu klienci mogą także liczyć na nowości technologiczne. Automatyczna klimatyzacja dwustrefowa, a także dodatkowe oświetlenie wnętrza to tylko niektóre niespodzianki, na jakie powinien przygotować się użytkownik samochodu. 

Sportowy Leon – czego oczekiwać?

Przyglądając się sprzedaży SEATa Leona na całym świecie, nie sposób nie zauważyć, że jest on najchętniej kupowanym modelem tego producenta. Czy zatem zmiany, jakie planuje, przypadną do gustu potencjalnym klientom?

Nowy Leon ma zachwycać swoich zwolenników bardziej drapieżnym wyglądem. Matowe, czarne  lusterka, a także obramowanie chłodnicy, to tylko niektóre ze zmian, jakie ma zamiar wprowadzić producent. Klienci mogą liczyć także na 18-calowe, aluminiowe felgi oraz czarne relingi dachowe, które doskonale komponują się z całością. Podobnie, jak Ibiza, SEAT Leon zyska nowe wnętrze, ze sportowymi fotelami na czele. 

Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze przygotował dla Was hiszpański producent, zachęcamy do śledzenia nowości.