SEAT for business – przyspiesz swój biznes!

Marka Seat od lat aktywnie wspiera biznes, dostarczając przedsiębiorcom wygodne rozwiązania, dzięki którym ich firmy mogą się rozwijać. W tę koncepcję idealnie wpisuje się program SEAT for business – umożliwia on pokonywanie biznesowych wyzwań w nowym samochodzie, który dostarcza jego użytkownikom ogromnej liczby możliwości wykorzystania auta. Co warto wiedzieć o tym programie zanim się na niego zdecydujemy?

Firmowe koszty – redukuj je z Seatem

Redukcja kosztów to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie mają przed sobą przedsiębiorcy – dotyczy to również zakupu samochodu. Cena zakupu samego pojazdu to nie wszystko. Należy pamiętać również o kosztach finansowania (leasing, kredyt), paliwa, spadku wartości pojazdu czy też serwisu pojazdu – w skali roku sumarycznie mogą wynosić one nawet kilkanaście tysięcy złotych. Korzystając z programu SEAT for business można je zredukować, dzięki czemu więcej środków finansowych zostanie w przedsiębiorstwie.

Atrakcyjne warunki leasingu

Leasing to najczęściej wybierana forma finansowania zakupów środków trwałych w przedsiębiorstwach. Dołączając do programu SEAT for business, klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki, dzięki czemu zakup nowego auta będzie jeszcze bardziej opłacalny. W proponowanej opcji, klient zwolniony jest z wpłaty początkowej, a okres leasingu ustala od 24 do aż 60 miesięcy, co pozwala ustalić wysokość raty na poziomie, który mu odpowiada. Całkowita suma kosztów leasingu nie przekracza przy tym 104% – znacznie mniej niż w przypadku kredytów.

5 lat gwarancji w salonie SEATA

SEAT for business to również gwarancja obejmują pokrycie kosztów związanych z naprawą samochodu, która jest efektem wad materiałowych oraz błędów wykonania. Przedsiębiorcy, którzy przystąpią do programu mogą liczyć przez pierwsze dwa lata na gwarancję bez względu na ilość pokonanych kilometrów. Przez kolejne lata gwarancji obowiązuje ona, aż do przekroczenia 150 000 km lub przekroczenia 5 lat od momentu zakupu pojazdu.