Czy można wybrać upragnionego SEATA-a online? Poznaj konfigurator pojazdów

Przeglądając katalogi z najnowszymi modelami samochodów nie możesz znaleźć nic dla siebie? Cały czas masz ochotę coś dodać lub odjąć, by stworzyć wymarzony samochód dla siebie? Teraz taką możliwość daje swoim klientom marka SEAT, która na stronie internetowej udostępnia wygodny konfigurator pozwalający wybrać parametry i wygląd nowego samochodu. Co warto wiedzieć o tym systemie? 

SEAT online – zakup samochodu przez internet

Marka SEAT od lat cieszy się niemalejącą popularnością wśród klientów, co najdobitniej pokazują dane o rosnącej liczbie salonów dealerskich hiszpańskich samochodów. Jest ich już na terenie całego kraju 22, jednak te punkty to nie jedyne miejsca, w których można zakupić samochody SEATA – producent umożliwia zrobienie tego również przez internet, dzięki swojej nowoczesnej stronie.

Konfiguracja wymarzonego SEATA

Jednym z najważniejszych elementów witryny internetowej SEATA jest konfigurator, dzięki któremu klienci marki mogą samodzielnie skomponować elementy swojego pojazdy. Stworzony w ten sposób pojazd będzie odznaczał się wyjątkowością, a przede wszystkim indywidualnym charakterem dopasowanym do naszych oczekiwań. Jakie opcje posiada konfigurator?

Konfiguracji można poddać wszystkie dostępne w ofercie producenta marki, między innymi SEATA Leon, czy też SEAT Ibiza. Dotyczy on również najnowszych modeli, między innymi hybrydowego SEATA Terraco. Możliwości dopasowania wybranych parametrów dotyczy zarówno wersji silnika, stylistyki wnętrza, jak i dodatkowego wyposażenia. Pozwala to skonfigurować nie tylko moc silnika, ale również design pojazdu.

SEAT na miarę oczekiwań

Możliwość konfiguracji własnego modelu SEAT-a została stworzona dla wymagających klientów, którzy mają wysokie oczekiwania. Konfigurator to szansa na wymarzony samochód, który będzie dostosowany do naszych możliwości, a przede wszystkim taki, który spełni oczekiwania. Jeżeli potrzebujesz większej mocy to decydujesz się na większy silnik, jeśli chcesz poczuć luksus to wybierasz luksusowe wyposażenie – wszystko zależy od Ciebie!