Czy po okresie gwarancyjnym opłaca się rezygnować z ASO SEATA?

Korzystanie z autoryzowanego serwisu SEATA w przypadku zakupu nowego auta z salonu jest praktycznie obowiązkowe, jeśli chcemy skorzystać z pakietu gwarancyjnego SEAT CARE. Zazwyczaj okres gwarancji wynosi 5 lat. To tak naprawdę szmat czasu, historii naszego samochodu, dlatego po okresie gwarancji warto dwa razy się zastanowić, czy opłaca nam się rezygnować z profesjonalnej opieki w autoryzowanym serwisie SEATA?

Oferta autoryzowanych serwisów SEATA również dla starszych aut

Czasy, kiedy to czekaliśmy niemalże z zegarkiem w ręku, kiedy będziemy mogli przenieść serwis naszego SEATA poza serwis ASO SEAT już dawno odeszły do lamusa. Dzisiejsza oferta autoryzowanych serwisów SEATA jest tak dopracowana, aby również właściciele starszych modeli aut mieli fachową opiekę i dostęp do oryginalnych części zamiennych, wtedy, kiedy tylko będzie taka potrzeba.

Po gwarancji serwis ASO SEATA też się opłaca

Korzyści wynikające z pozostania w autoryzowanym serwisie SEATA są olbrzymie. Przede wszystkim, jeśli myślisz o niedługiej odsprzedaży auta, warto zadbać już teraz o wartość rezydualną naszego SEATA. Jeśli od momentu zakupu do dnia sprzedaży posiadasz pełną dokumentację serwisową podbitą pieczęciami ASO SEATA, wartość twojego samochody będzie sporo wyższa niż auta serwisowanego w przypadkowych warsztatach.

Inną ciekawą sprawą związaną z serwisowaniem auta w ASO SEAT po gwarancji, jest dostęp do oryginalnych regenerowanych części zamiennych, tzw. części ekonomicznych, które są tańsze od nowych egzemplarzy prawie o połowę.

Zostań w autoryzowanym serwisie SEATA, trzymaj standard

SEAT to renomowana marka, która trzyma wysokie standardy obsługi w każdym obszarze działań. Chcąc mieć gwarancję zarówno na wymieniane części, jak i przeprowadzone usługi to, że po upływie gwarancji zostaniesz w ASO SEAT, jest oczywiste.

W autoryzowanym serwisie SEATA każdą naprawę auta możesz śledzić od początku do końca. Żadna z usterek nie zostanie naprawiona bez twojej wiedzy, czy też bez zaakceptowania przez ciebie proponowanej wyceny naprawy. W żadnym innym miejscu, Twoje auto nie będzie tak dopieszczone pod kątem twojego bezpieczeństwa, jak w ASO SEAT. Wjeżdżając do autoryzowanego serwisu SEATA, wiesz, że serwis ASO ma wyspecjalizowany sprzęt diagnostyczny i kompletny sprzęt dedykowany do twojego modelu SEATA, tym samym każda usterka zostanie usunięta w możliwie najkrótszym czasie.