Dedykowane dodatki do nowego Seat Ateca

Seat Ateca to innowacyjny SUV z napędem na cztery koła. Ten wspaniały samochód do jazdy w terenie może być jeszcze lepszy, jeśli wzbogacisz go odpowiednimi dodatkami – dlaczego by więc tego nie zrobić?

Dodatkowe akcesoria do samochodu Seat Ateca

Jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem, z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na akcesoria, które ułatwią organizację Twojego bagażu w aucie, jakim jest nowy Seat Ateca. Wybieraj wśród specjalnych uchwytów, siatek i schowków, dzięki którym zachowasz odpowiedni porządek w bagażniku. Bagażnik to dla Ciebie i tak za mało? Jeśli potrzebujesz miejsca na przewożenie nart lub desek snowboardowych, idealny dla Ciebie będzie dedykowany dla tego modelu bagażnik na dach. 

Masz dzieci? Ich bezpieczeństwo powinno być dla Ciebie priorytetem! By zagwarantować im 100% bezpieczeństwo postaw na dedykowane specjalnie do tego modelu auta dziecięce foteliki, które zostały zaprojektowane do samochodu Seat Ateca. 

Piękne wnętrze samochodu Seat Ateca 

Twój Seat Ateca może mieć wnętrze w takim kolorze, jaki sobie wybierzesz. Dodatkowo, możesz wybrać z kolekcji Zewnętrzne akcesoria designerskie, dzięki którym Twój samochód nabierze niepowtarzalnego wyglądu. Dekoracyjne wykończenia czy specjalne nakrętki wentyle sprawią, że Seat Ateca będzie prezentował się jeszcze bardziej okazale. Jeśli jesteś zwolennikiem sportowego sznytu, postaw na linię dodatków z serii „Performance”, która zapewni Twojemu samochodowi sportowe wykończenie i odpowiednią dynamikę na drodze. Do wyboru masz: felgi z lekkich stopów, sprzęt sportowy oraz sportowe wydechy. 

Wznieś się na wyższy poziom możliwości z samochodem Seat Ateca

Nowy Seat Ateca to samochód, któremu niczego nie brakuje – szczególnie, jeśli wyposażysz go w istotne dla Ciebie akcesoria. Gwarantujemy, że spersonalizowanie samochodu ucieszy nie tylko Ciebie, ale także Twoją rodzinę i pozwoli Wam podróżować w znacznie wyższym standardzie i komforcie, na który możecie sobie pozwolić.