Seat Córdoba – Ibiza w wersji Sedan

Seat Córdoba po raz pierwszy został zaprezentowany w 1993 roku. Auto było produkowane przez koncern Volkswagen AG pod marką Seat do 2009 roku. Samochód stanowił odmianę typu Sedan modelu Ibiza. 

Auto miało być następcą modelu Málaga. Zostało skonstruowane na takiej samej platformie jak Ibiza II oraz Volkswagen Polo II. Od 1996 do 2003 roku poza sedanem w ofercie znajdowała się również wersja coupe oraz kombi.  

Seat Leon – godny zastępca Córdoba

Chociaż Córdoba została wycofana w 2009 roku, nie oznacza to, że w ofercie Seata nie znajdziecie samochodu o podobnej funkcjonalności i równie ciekawym designie. Seat Leon to idealny samochód zarówno do miasta, jak i na wycieczkę. Nowoczesny i stylowy, został wyposażony w technologie, których nie powstydziłyby się luksusowe auta. Chcesz podładować telefon? Wystarczy, że umieścisz go w schowku! Pada deszcz i ściemnia się na dworze? Twój Seat Leon automatycznie włączy wycieraczki i dopasuje odpowiednie światła. Problem z parkowaniem w mieście? Bez obaw, Seat Leon został zaopatrzony w kamerę cofania, dzięki której bez problemu zobaczysz, co znajduje się za Tobą. 

Bezpieczny i elegancki samochód? Nowy Seat Leon to jest to!

Nowy Seat Leon został wyposażony  w zaawansowany system bezpieczeństwa. Zestaw poduszek powietrznych, wykrywanie pieszych oraz inteligentny tempomat pozwolą na bezpieczną jazdę i cieszenie się urokami drogi. 

Nowy Seat Leon to jednak nie tylko bezpieczeństwo, ale również styl! Wnętrze samochodu zostało wykończone z dbałością o najmniejsze szczegóły. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim osobom, które lubią klasę i styl. Dodatkowo, wersja Style posiada wielofunkcyjną kierownicę, która obszyta jest elegancką skórą – wygląda luksusowo! 

Seat Leon to samochód dla każdego! 

Seat Leon to samochód dla każdej osoby, która szuka uniwersalnego auta, które zabierze je, gdziekolwiek chce. To bezpieczny, również rodzinny samochód, dzięki któremu Twoi bliscy będą mogli podróżować w komfortowych warunkach.