Dlaczego właśnie Seat?

Można by zastanowić się dlaczego właśnie Seat jest tym samochodem, którego warto posiadać. Odpowiedź jest jednak bardzo prosta. Seat jest po prostu wyjątkowy, stworzony z hiszpańskiej pasji i najnowszych technologii.

Piękny i funkcjonalny

Seat posiada różne modele i doprawdy może być trudno zdecydować się na ten jedyny. Każdy z nich ma wiele do zaoferowania. Pierwsze, co ujmuje to sylwetka: elegancka, stylowa i ponadczasowa, z podgrzewanymi lusterkami – idealne zimową porą oraz automatycznie ściemniającymi się w słońcu, listwami bocznymi, pojemnym bagażnikiem i możliwością zamocowania bagażnika dachowego oraz doskonałym oświetleniem LED, dzięki któremu niestraszne nam ciemności. Do tego dochodzi możliwość spersonalizowania auta.

Niezmiernie ważne jest także wyposażenie wewnętrzne i bezpieczeństwo. Kamera cofania i czujniki parkowania, zmierzchu i deszczu, asystent pojazdu i zatrzymania, tempomat, a nawet dostępny system ochrony pieszych zapewniają bezpieczeństwo jazdy. Cyfrowa tablica przyrządów z kolorowym ekranem, kierownica i wygodne fotele ułatwią kierowanie. Dzięki nim jazda staje się przyjemnością. Opcjonalnie możliwość wyposażenia samochodu w najnowsze multimedia i system nawigacji NaviSystem z aktualizowanymi na stronie Seat-a mapami Europy stają się zachętą do wspaniałych podróży.

Cupra i FR – dla miłośników wozów sportowych

Seat zadbał również o miłośników samochodów sportowych. Wersje usportowione, o wyjątkowej sylwetce, większych osiągach i sportowych akcentach zachwycą każdego. Takie auto od razu zwróci uwagę innych i podbije każde serce.

Pakiety dla każdego

Seat oferuje również pakiety dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Można mieć zarówno wersję podstawową, jak i pełną najnowocześniejszych multimediów i dodatkowo spersonalizowaną tak, by odpowiadała gustom i osobowości kierowcy. Wybór należy tylko do ciebie. Wśród najbardziej popularnych pakietów są: pakiet wspomagania jazdy, pakiety zimowe, Spring, Easy, Summer, Full LED i inne.

Każdy z nich oferuje funkcjonalne rozwiązania, odpowiednie do potrzeb i oczekiwań klientów. Opowiadając o Seat-ach można napisać krótko: auto, które zostało stworzone, by jazda stała się przyjemnością.