Pakiety wyposażenia w SEAT-cie Tarraco

SEAT Tarraco jest prawdziwym flagowcem swojego producenta. Ten SUV, czyli Sport Utility Vehicle, jest rozwiązaniem bezkompromisowym, o szczególnej dbałości o detale.

SUV, w porównaniu do terenowych rozwiązań zapewni maksymalny komfort jazdy, w każdym środowisku, dlatego jest warty swojej ceny, zwłaszcza jeśli planujemy okazyjne wypady poza miasto, a nawet w trudniejsze trasy. Ta hybryda osobówki i terenowego samochodu, prezentuje się nadzwyczaj dobrze, a obie jej wersje wyposażenia są imponujące.

SEAT Tarraco – taniej, lecz wciąż na wysokich obrotach

Wersja tańsza SEAT-a Tarraco, nazwana Style, wyposażona jest w wiele luksusowych udogodnień, jakich nie znajdziemy nawet w droższych wariantach, innych modeli producenta, lub takich które występują jedynie w ich edycjach premium.

Automatyczna klimatyzacja, podzielona na trzy strefy, to podstawa wyposażenia tego pojazdu, która sprawi, że żadna pora roku, czy warunki atmosferyczne nie zepsują wygody jazdy.

SEAT Tarraco – odrobina wirtualności

Wirtualny kokpit wspierają asystent pasa ruchu i system kontroli odstępu (Front Assist). Kierowca czuje się jak u sterów inteligentnego samochodu, a wrażenie to jest wzmocnione systemem Full Link, który integruje maszynę z telefonem.

Ponadto znajdziemy tu tempomat, czujniki parkowania, komputer pokładowy o ślicznym, 8-calowym ekranie, sterującym nagłośnieniem składającym się z 8 głośników i 17-calowe alufelgi.

SEAT Tarraco w pełnym wydaniu

Na najbardziej wymagających klientów, którzy zdecydują się na kupno nowego SEAT-a Tarraco, czeka wersja Xcellence tego modelu. Do wspomnianych udogodnień dodano w niej bezdotykowe otwieranie i zamykanie bagażnika, które usprawni każdą wycieczkę i wypad firmowy.

Kokpit kierowcy wzbogacono o system monitorowania martwego pola, zapewniając pełną kontrolę jazdy, w każdej sytuacji. Ponadto, klimatyzacja została uświetniona przez podgrzewane fotele, w całym pojeździe. Samochód ten jest prawdziwą definicją luksusu i funkcjonalności, których stylowe połączenie w Tarraco, oczaruje nawet najbardziej wymagających i wybrednych klientów.