Ekskluzywny, limitowany Seat Leon Cupra Carbon

Seat Leon to jeden z najbardziej znanych i lubianych samochodów marki Seat. Tymczasem na rynku pojawiła się jego wersja limitowana: niezwykła i jedyna w swoim rodzaju.

Unikat na polskich drogach

Seat Leon ST Cupra 370 Carbon to samochód wyjątkowy, który powstał w edycji limitowanej. Nie bez powodu można go nazwać unikatem, gdyż na polskich drogach znajdzie się tylko 13 samochodów z tej serii. Wystarczy chwila, a będzie to miłość od pierwszego spojrzenia. Prawdziwi miłośnicy aut z pewnością znają to uczucie, gdy serce zaczyna bić z emocji na widok zachwycającego modelu. A w tym wypadku są ku temu powody.

Zachwyt budzi już jego sportowa, dynamiczna sylwetka oraz wyjątkowa moc: auto przyspiesza do 100 km/n w ciągu 4,5 sekundy. Posiada 370 koni mechanicznych i napęd 4 Drive. Dodatkowo posiada podświetlane, LED-owe nakładki progowe w przednich drzwiach, aluminiowe nakładki na pedały i elementy z włókna węglowego. Wszędzie tam, gdzie się pojawi z pewnością wywoła nie lada sensację. Seat Leon Cupra Carbon to prawdziwy lew wśród Leonów.

Bo liczy się wnętrze

Seat Leon Cupra Carbon to wspaniały samochód, który wzbudza zachwyt już swoim wyglądem. Tymczasem posiada również bogate wyposażenie. Należą do niego metalizowany lakier, wygodne, podgrzewane, kubełkowe fotele, światła LED, wirtualny kokpit i Cupra Drive Profile. Przy promocyjnym pakiecie Comfort+ samochód wyposażony jest dodatkowo w kamerę cofania, czujniki parkowania z przodu i z tyłu, Navi System z 8-calowym ekranem dotykowym, system nagłośnienia BeatsAudio oraz system KESSY.

Pewny i bezpieczny

Dla Seata bezpieczeństwo jest priorytetem. W Seacie Leon Cupra Carbon położono na to szczególny nacisk. Samochód posiada asystenta pasa ruchu, który zapobiega niepożądanej zmianie pasa ruchu. Nawet jeśli zjedzie się z pasa nie używając kierunkowskazu, system ostrzeże i skoryguje ruch kierownicy. Dodatkowo wyposażony jest w aktywny tempomat (ACC). Wystarczy ustawić prędkość, a tempomat z systemem kontrolo odstępu Front Assist będzie sterował przyspieszeniem i hamowaniem, w zależności od ruchu na drodze. To jednak nie wszystko. Auto posiada również system rozpoznawania znaków drogowych. Umieszczone z przodu kamery rozpoznają znaki i ostrzegają o obowiązujących ograniczeniach prędkości. To wszystko sprawia, że Seat Leon Cupra Carbon jest jednym z najbardziej bezpiecznych samochodów.