SEAT Leon Cupra – auto dla wymagających

Stworzony przez SEAT-a brand Cupra to najlepsze, z czym kojarzymy markę-matkę: najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz wyjątkowy design.

Połączenie tych wszystkich zalet sprawia, że prowadzenie aut sygnowanych znakiem Cupra to czysta przyjemność. Doskonałym przykładem jest tutaj SEAT Leon Cupra, stanowiący wyrafinowane połączenie sportowego ducha i elegancji.

Nowy SEAT Leon – Leon Cupra

Czym wyróżnia się nowy SEAT Leon Cupra? Uwagę zwraca przede wszystkim wyjątkowa linia nadwozia; design jest bardzo nowoczesny i aerodynamiczny, a przy tym funkcjonalny. Nowy SEAT Leon Cupra to również zaskakująco duża przestrzeń bagażnika – aż 1470 litrów dodatkowej przestrzeni. Z drugiej strony jest to auto, które daje szansę na naprawdę imponujące osiągi – dynamicznej jeździe sprzyjają silnik o mocy 300 KM oraz napęd na cztery koła 4Drive.

SEAT Leon Cupra – nieziemski design

Wyjątkowej stylistyce, jaką może poszczycić się nowy SEAT Leon Cupra warto przyjrzeć się z bliska. Za niezwykły efekt odpowiadają m.in. 19-calowe aluminiowe felgi i progi drzwi, chromowane pedały, elektrycznie otwierany dach panoramiczny, siedem nowoczesnych kolorów lakieru i aż osiem nastrojowych barw wnętrza do wyboru, a ponadto najwyższej jakości materiały obiciowe, w tym skóra.

SEAT Leon Cupra – światowej klasy technologie

SEAT Leon Cupra to również indukcyjne ładowanie telefonu – wystarczy położyć go w schowku, aby się naładował – a także wysokiej rozdzielczości ekran cyfrowy, na którym wyświetlane są kierowcy wszystkie ważne informacje na temat jazdy, np. te dotyczące spalania albo dystansu, jaki uda się przejechać na paliwie znajdującym się aktualnie w baku. To także technologia Full Link, umożliwiająca łatwe połączenie nawet dwóch smartfonów z autem, a tym samym – stworzenie spersonalizowanego centrum dowodzenia, a ponadto kamera cofania oraz wyświetlacz pozwalający kontrolować temperaturę oleju i ciśnienie w układzie turbodoładowania.