SEAT wyposażony w porządną nawigację – jakiego rodzaju systemy można odnaleźć w poszczególnych modelach?

Nie ulega żadnej wątpliwości, że obecnie żaden kierowca nie wyobraża sobie podróży bez porządnej nawigacji. Z tego faktu doskonale zdaje sobie sprawę SEAT. Jako producent coraz chętniej kupowanych aut, ten hiszpański producent robi wszystko, aby klient był zadowolony. Nie na darmo zatem w poszczególnych modelach instaluje rozmaite systemy nawigacyjne, których zadaniem jest naprowadzenie podróżujących osób na odpowiednie drogi. Jesteście ciekawi, co ma do zaoferowania? Zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem. 

Apple Car i Android Auto – co takiego mają w sobie, że kochają je kierowcy SEATA?

Choć Android Auto dostępne jest w modelach w Australii i Kanadzie oraz niektórych krajach Unii Europejskiej, można powiedzieć, że spora ilość osób już zakochało się w tym systemie. Jego funkcjonalność sprawia, że także SEAT pokusił się o zamontowanie go w swoich modelach. 

CarPlay dedykowany jest dla osób, które wyposażyły się w systemy Apple. Dzięki niemu możliwe jest bezproblemowe podróżowanie po całym świecie. 

Samochody wyposażone w Media System Plus kompatybilne z Android Auto

W nowszych modelach SEATÓW, które dostępne są na rynku, Android Auto, w połączeniu z Media System Plus lub Navi System, działa bez zarzutu. Wspomnianych systemów można szukać w lubianym przez klientów Leonie. W wyższych modelach wspomniany system oferowany jest przez producenta za jedyną złotówkę. Osoby, które decydują się na modele z niższymi pakietami, muszą liczyć się z kosztem około 1,5 tys. zł. Niemniej jednak, kupując nowe auto, koszt ten jest niewielki, a sprawnie działająca nawigacja jak najbardziej potrzebna. 

Co oferuje SEAT w pozostałych modelach?

Chcąc kupić inne modele SEATa, warto skupić się na tym, że Ibiza nie oferuje w standardowym pakiecie MSP ani Navi Systemu. Ich koszt jednak nie jest duży i zamyka się w dodatkowej kwocie 1500 zł. Dokupując wspomniane pakiety, klient ma możliwość instalacji Android Auto i cieszenia się pełną nawigacją. 

Jeśli chodzi o Toledo, tutaj można dostać MSP w wersji Reference. Chcąc kupić wyższy wariant wyposażenia, trzeba będzie dopłacić około 1100 zł. 

Jak widać, po odpowiednim doposażeniu SEAT oferuje wysokiej jakości systemy, które sprawią, że żadna podróż nie będzie straszna.