Firma z flotą czy bez?

Posiadanie własnej floty samochodów przez firmę to już nie tylko przywilej dużych firm transportowych. Auta dla przedstawicieli handlowych, managerów, kadry kierowniczej, czy nawet dla mobilnych pracowników to już codzienność, firmowej floty.

Dobór odpowiednich samochodów, uzależniony jest od ich przeznaczenia. Inne potrzeby mają handlowcy, którzy oprócz szybkiego, bezpiecznego auta, ekonomicznego w eksploatacji pytają o przestrzeń bagażową do przewozu towarów. Inne potrzeby ma dyrektor handlowy, dla którego mobilność wiąże się głównie ze stałym dostępem do multimediów, a auto oprócz niezawodności powinno być reprezentatywne.

Autoryzowany salon Seat – doradca floty

Planując flotowy zakup aut, warto zasięgnąć porady i opinii specjalistów. Autoryzowany dealer Seat to miejsce, w którym oczekiwania przełożą się na konkretne modele samochodów, a korzyści z posiadania własnej floty, nabiorą realnego wymiaru.

Full Service Leasing

Posiadanie własnej floty wiąże się z mądrym zarządzaniem i kontrolą. Efektywne zarządzanie kosztami floty spoczywa na barkach fleet managera. Zapewnienie pełnej mobilności przy jak najniższych kosztach dla firmy, dostępnością sieci serwisowej, kosztów serwisowych, wartości rezydualnej pojazdów po okresie eksploatacji. Można też przekazać zarządzanie swoją flotą specjalistom. Salon Seata oferując Full Service Leasing, oferuje gotowe rozwiązanie na redukowanie kosztów i ustalenie stałego miesięcznego kosztu eksploatacji. Stała miesięczna rata, jedna faktura miesięcznie i wielkie ułatwienie dla firm.

Nowy samochód co 2-5 lat?

Redukcja kosztów wymaga nakładów. W myśleniu długoterminowym przekłada się to na znaczne oszczędności i spokój prowadzenia działalności. Wzrost awaryjności samochodów służbowych, po kilku latach eksploatacji jest znacznie wyższy niż w samochodach prywatnych. Stąd konieczność regularnego serwisowania, stałego punktu obsługi w razie awarii, okresowej wymiany floty.

Autoryzowany dealer Seat proponuje pełną obsługę firmowej floty, bez dodatkowych kosztów, firmom z parkiem samochodowym już od 15 pojazdów.