FR – skrót, który podkreśla wyjątkowość

Rodzina Seat-ów jest liczna. Wszystkie samochody tej hiszpańskiej marki mają w sobie hiszpańską pasję, eleganckie kształty i ugruntowaną opinię. To doskonałe auta nie tylko na miejskie ulice, ale także na wspaniałe wyprawy w nieznane.

Nic dziwnego, że producenci unowocześniają modele, by zadowolić najbardziej wymagających klientów. Jedną z wersji Seata jest FR.

FR – dwie litery, sportowe zacięcie

FR to skrót od Formula Racing. Kiedyś określano tak wzmocnione Seat-y, obecnie wskazuje na wersję wyposażenia: usportowioną, ale jeszcze nie sportową. Są one inspirowane modelami wyścigowymi. Bardzo łatwo je rozpoznać po czerwonym przeszyciu kierownicy. Jest to najbardziej charakterystyczny znak rozpoznawczy tej wersji. Samochody FR mają bogatszą wersję pakietu wyposażenia, sportowy kształt foteli oraz dopracowane zawieszenie.

Seat Arona FR – nie tylko do podziwiania

Nowoczesny, dynamiczny o pięknym wyglądzie i sportowym duchu – SEAT Arona. Wyposażenie FR gwarantuje lepszą przyczepność, zwiększoną wydajność, system Seat Drive Profile, czerwone przeszycia, skórzane wykończenia, duży ekran, aluminiowe felgi, oświetlenie Led i stylowe detale, które sprawią, że nikt nie pozostanie obojętny. Seat Arona FR to prawdziwy król każdej drogi.

Seat Ibiza FR – seat ze sportową duszą

W wersji FR nie tylko zachwyca, ale także wywołuje dreszcz emocji. Stylowy, elegancki, z większą mocą i dynamiką. Ma więcej przestrzeni, a dzięki elektrycznie otwieranemu oknu dachowemu jest pełen światła. Ponadto można złożyć tylne fotele i powiększyć przestrzeń bagażnika. Jak wszystkie modele z rodziny FR posiada czerwone przeszycia, sportową kierownicę i aluminiowe felgi. Elegancki i luksusowy wywoła zachwyt i pożądanie.

Seat Leon FR – dynamiczny i nowoczesny

Seat Leon to doskonale znany i lubiany model. W wersji FR posiada bardziej sprężyste zawieszenie i dynamiczne wykończenie. Aluminiowe felgi, czerwone przeszycia, sportowa kierownica, cyfrowa tablica i panoramiczny dach to powody do dumy. Silnik można włączyć jednym dotknięciem, za pomocą przycisku. Wersja FR sprawi, że dotrzesz do każdego celu.

FR to nie tylko oznaczenie

Samochody Seat w wersji FR różnią się od swoich wersji podstawowych i to znacznie. Mają sportowego ducha, większą moc i znacznie bogatsze wyposażenie. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami. Z pewnością zachwycą i zainspirują. To samochody gotowe na każde wyzwanie!