Seat Mii – najmniejszy model od Seata

Seat Mii to najmniejszy model osobowego auta miejskiego, który był produkowany przez Seata w latach 2011-2019. Swoją premierę miał na targach motoryzacyjnych w Genewie w 2012 roku razem ze swoimi bliźniaczymi modelami – Volkswagenem Up! oraz Škodą Citigo. 

Seat Ibiza – większy krewniak Mii

Alternatywą dla wycofanego z produkcji Seata Mii może być Seat Ibiza. To większy samochód, jednak jego gabaryty zdecydowanie pozwalają na swobodne używanie w mieście. Od 2017 roku produkowana jest najnowsza wersja samochodu, która czyni go atrakcyjną propozycją dla wszystkich, którzy chcą mieć nowoczesny, miejski samochód osobowy. 

Nowy Seat Ibiza – wybierz swoją wersję!

Nowy Seat Ibiza to samochód, który podbił serca milionów. Sprawiła to nie tylko jego nowoczesna, sportowa sylwetka, ale również bogate wyposażenie, uprzyjemniające korzystanie z samochodu. 

Reference to model dla osób stawiających przede wszystkim na funkcjonalność, Style to wersja dla trendsetterów, zwracających uwagę na szczegóły, Full LED powinien usatysfakcjonować osoby lubiące doskonałą widoczność, a Xcellence to model dla najbardziej wymagających. 

Spersonalizuj swój samochód – niech Twój Seat Ibiza wyraża Twoją niepowtarzalną osobowość!

Wiemy, jak ważne jest, by samochód odpowiadał nie tylko wymaganiom technicznym, ale również wizualnym, dlatego w Twoje ręce oddajemy samochód, który dopasuje się do Twoich oczekiwań! Nowy Seat Ibiza dostępny jest aż w dziewięciu, atrakcyjnych kolorach. Do wyboru oddajemy Ci również jego wnętrze, które możesz dopasować do swojego gustu i charakteru. Sam wybierzesz obicia foteli, a także felgi – Twój Seat Ibiza, może mieć wszystko tak, jak sobie wymarzysz! 

Nowy Seat Ibiza – postaw na wysoką jakość i nowoczesny wygląd!  

Jeśli szukasz idealnego samochodu do miasta, Seat Ibiza to jest to! Nie tylko zrobi wrażenie na drodze, ale również dzięki swojej doskonałej funkcjonalności, będziesz mógł cieszyć się prowadzeniem samochodu w komforcie i bezpieczeństwie.