Full Service Leasing – idealna opcja dla przedsiębiorców

Zarządzanie dużą flotą samochodów stanowi spore wyzwanie, które mają przed sobą przedsiębiorcy. Sprawnie wykonywany proces zarządzania pozwala na znaczącą redukcję kosztów użytkowania pojazdów. Pomóc ich obniżeniu może program Full Service Leasing. Co warto o nim wiedzieć przed przystąpieniem?

Moc korzyści

Full Service Leasing w salonach SEAT to ogromna liczba korzyści długoterminowego wynajmu samochodów. Program przeznaczony jest do firm posiadających flotę pojazdów służbowych. Jego wdrożenie pozwala na znaczącą redukcję kosztów użytkowania samochodów przez optymalizację wydatków na ubezpieczenie, opony, czy też likwidację szkód. Korzyści z tego programu jest jednak znacznie więcej – klienci salonów SEAT mają możliwość spersonalizowania swoich samochodów, które spełnią oczekiwania floty.

Serwis i samochody zastępcze SEAT

Przy większej flocie samochodów służbowych niesamowicie ważne jest zapewnienie odpowiedniego serwisu, a także zagwarantowanie samochodów zastępczych w przypadku poważniejszych uszkodzeń. Takie możliwości daje klientom Full Service Leasing, gdzie samochody SEAT serwisowane są w autoryzowanych warsztatach koncernu Volkswagen, co gwarantuje szybkość realizacji serwisu i najwyższą jakość podzespołów użytych do naprawy. W razie potrzeby,  klienci otrzymują samochody zastępcze, dzięki czemu cała flota nie traci swojej wydajności przez auto znajdujące się w serwisie.

Jedna rata, wiele zalet

Korzystanie z programu Full Service Leasing w salonach SEATA to przede wszystkim ogromny spokój dla przedsiębiorców. Eksperci przed podpisaniem umowy oszacują wszystkie koszty, co pozwala ocenić właścicielom firmy, czy ich stać na tą inwestycję. Po podpisaniu umowy, właściciel firmy może spokojnie zająć się prowadzeniem biznesu, ponieważ wszystkie koszty związane z obsługą floty są zamknięte w jednej racie. To nie tylko sposób na oszczędzenie pieniędzy, ale również oszczędność czasu potrzebnego do koordynowania procesów zarządzania.