Bardziej pojemne auto? Teraz to możliwe!

Wybierając odpowiedni model auta dla siebie, wiele osób zwraca baczną uwagę na pojemność bagażnika. W niektórych przypadkach jest to niewątpliwie kwestia kluczowa, np. kilkuosobowa rodzina musi dobrze przemyśleć zakup pojazdu, aby po czasie nie okazało się, że nie jest w stanie spakować wszystkich rzeczy potrzebnych na wspólne wakacje.

Jednak sama wielkość bagażnika to nie wszystko – możliwości transportowe auta zależą również od innych rozwiązań i akcesoriów. Bardzo wiele z nich ma w swojej ofercie każdy salon SEAT.

Salon SEAT-a: zwiększ pakowność swojego auta

Aby nasz samochód miał pokaźną pojemność, niekoniecznie musimy inwestować w minivana. W wielu przypadkach wystarczy skorzystać z rozmaitych udogodnień, które w sprytny sposób sprawiają, że w pojeździe udaje się przewozić zdecydowanie więcej przydatnych rzeczy. Poza rozmaitymi schowkami, półkami i wnękami, znajdującymi się w kabinach aut marki SEAT, salon SEAT-a oferuje szereg rozwiązań czy też gadżetów, których zastosowanie pomaga rozwiązać znany wielu osobom problem niewystarczającej ilości miejsca w samochodzie.

Salon SEAT – rozwiązanie problemu braku miejsca w aucie

Salon SEAT-a to miejsce, w którym możemy przekonać się o tym, że istnieje wiele sposobów na zwiększenie pakowności aut tej marki. Należą do nich m.in. zamykany schowek w desce rozdzielczej, schowki w panelach drzwi przednich i tylnych oraz podwójna podłoga bagażnika, dzieląca jego komorę na dwa funkcjonalne poziomy. Jednak salon SEAT oferuje również możliwość podzielenia przestrzeni bagażnika w inny sposób – przy pomocy specjalnych uchwytów – a ponadto dodatkowe schowki i siatki do bagażnika.

SEAT salon – inne gadżety godne uwagi

Inne rozwiązania dostępne w SEAT salon to m.in. składana i dzielona tylna kanapa, relingi dachowe, np. w kolorze chromu, uchwyt na deskę surfingową z innowacyjnym mocowaniem, które jest nadmuchiwane i nie wymaga montowania bagażnika dachowego, a ponadto bagażnik na dach pozwalający bezpiecznie przewieźć np. narty oraz bagażnik na rowery – do mocowania w różnych miejscach.