Hybrydowy SEAT Tarraco – moc i oszczędność

Sportowa wersja SUV-a z silnikiem hybrydowym? Konstruktorzy marki SEAT udowodnili, że jest to możliwe wprowadzając do sprzedaży swoje najmłodsze dziecko – SEAT Tarraco. Kolejny członek rodziny iberyjskiego producenta pomoże przyciągnąć do marki wszystkich, którym zależy na kondycji naszej planety i oszczędności.

Wydajność w trybie EKO – nowy SEAT Terraco

Wprowadzenie hybrydowego napędu typu plug-in w SEAT Tarraco sprawiło, że zyskał on dodatkową wydajność. Stał się w ten sposób alternatywą dla spalinowych silników SUV-ów. Jego układ napędowy, składa się z 1.4-litrowego silnika benzynowego o mocy 110 kW oraz silnika elektrycznego, którego moc wynosi 85 kW. Ostatnim elementem systemu jest zestaw akumulatorów litowo-jonowych o mocy 13 kWh, które zapewniają kierowcom możliwość adaptacji w zależności od trybu jazdy.

Sam układ hybrydowy SEAT Terraco pozwala kierowcom jeździć w trybie czysto elektrycznym przez około 50 km – wówczas emisja spalin wynosi: zero. Może on zostać również połączony z wydajnym silnikiem benzynowym, dzięki czemu użytkownicy otrzymują system wydajny, dynamiczny, a jednocześnie bardzo oszczędny. 

SEAT Tarraco – sportowy charakter

Wykończenia FR to zupełnie inny poziom sportowego charakteru w nowym SUV-ie SEATA. Obejmuje ono poszerzone nadkola, tylny spojler, a także 19-calowe felgi aluminiowe, które nadają całości dynamicznej formy. Sportowym akcentem w nowym samochodach Terraco są również linie tylnych świateł, które przeprowadzone są przez całą szerokość samochodu.

SEAT Tarraco to również gwarancja bezpieczeństwa, dzięki podwyższonym standardom wykonania. Najnowszy model SUV-a obejmuje również zespół praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że pokonywanie kolejnych kilometrów jest prawdziwą przyjemnością. Warto więc ruszyć w podróż z największym przedstawicielem rodziny iberyjskiego producenta. Będzie ona nie tylko przyjemna, ale również ekonomiczna, a także ekologiczna, dzięki hybrydowemu silnikowi SEATA Tarraco.