Najkrótsza droga by stać się posiadaczem nowego SEAT-a

Kto powiedział, że kupowanie samochodu musi być wielogodzinną mordęgą, połączoną z obdzwanianiem znajomych, rodziców i znającego się na samochodzie brata? Obecnie nie trzeba nawet przeglądać długich wątków na forach prowadzonych przez pasjonatów czy posiłkować się historią modelu spisanej na Wikipedii.

Wszystko co trzeba zrobić, to skorzystać z gotowych narzędzi, by dostać samochód jaki chcemy i potrzebujemy. Poznajcie konfigurator online, dzięki któremu odwiedzicie autoryzowany salon SEAT-a z gotowymi oczekiwaniami i wyliczoną ceną, tylko po to by odjechać czym chcecie.

Narzędzie proste i funkcjonalne

Hiszpański SEAT wprowadził swoje nowe narzędzie by sprostać potrzebom zarówno nowych i starych klientów. Proste narzędzie, które znajdziemy pod adresem: https://konfigurator.seat-auto.pl, pozwala na wybranie swojego przyszłego auta niczym w czołowych grach wyścigowych, pokroju Need for Speed. Wybieramy wygodnie interesujący nas model, przechodzimy przez kilka wygodnych opcji konfiguracji i voila, możemy dzwonić do jednego z autoryzowanych dealerów SEAT-a z naszym numerem konfiguracji, przez co on, będzie nam w stanie pomóc sprowadzić dokładnie taki model jak nas interesuje. Żadnych podwójnych wizyt w salonie, żadnych półśrodków jeśli chodzi o kolor czy opcje.

Pokaż swojej żonie

Jeśli chcemy (lub musimy) skonsultować wybór z kimś, konfiguracje można łatwo zapisać lub odtworzyć na dowolnym urządzeniu. Ta prosta, ale funkcjonalna opcja pozwoli nam dobrać najlepsza opcję dla całej rodziny. Można razem wybrać kolor, rodzaj samochodu, czy jego najpotrzebniejsze wyposażenie w ciągu kilku minut, bawiąc się przy tym jak przy dobieraniu koloru mebli do ścian w kuchni. Cena jest na bieżąco aktualizowana, co pozwala nam na dobranie opcji, a ponadto wyliczane nam są raty, które dostaniemy w autoryzowanych punktach sprzedaży. Wszystko w czasie rzeczywistym, po każdej decyzji, od koloru po silnik. Ponadto przyszły samochód ma swoją wizualizację, by strzelanie w kolory nie było czymś losowym, a intuicyjnym.

Zaprezentuj w firmie

Wiele firm rozszerza swoją flotę w oparciu o poszukiwania jednego z pracowników. Jeśli jesteśmy osobą, która za to odpowiada, lub samym szefem w swoim przedsiębiorstwie, to wizualizacja i konfigurator będą dla nas idealnym narzędziem przed czasochłonnym wybraniem się do salonu SEAT-a. Wizualizacja i menu są bardzo czytelne, przez co nadadzą się do profesjonalnych prezentacji. Łatwo nagrać lub pokazać model w 3D, a nawet na bieżąco zmieniać opcje pod sugestie. Intuicyjny konfigurator obsłuży zresztą zasadniczo każdy, kto potrafi posługiwać się komputerem, dlatego warto podrzucić go w memo, przed spotkaniem z dealerem.

Z konfiguratorem online, wybór nowego samochodu nie mógł być łatwiejszy. Dzięki niemu, każdy kto zdecyduje się na nowego SEAT-a będzie miał bardzo ułatwione zadanie, podczas którego na bieżąco porówna sobie ceny, wygląd i opcje, w ciągu kilku minut dokonując trafnego wyboru.