Kompaktowy Seat Arona przykładem imponującego designu i możliwości personalizacji

Nie trzeba było długo czekać na to, aby nowy Seat Arona został uhonorowany nagrodą. Za wzorowe połączenie nienagannego stylu, dynamiki i innowacyjności przyznano temu modelowi prestiżową nagrodę w konkursie Red Dot Award. Zdaniem jury kluczowe okazały się szerokie możliwości personalizacji i kompaktowość.

Czym wyróżnia się nowy Seat Arona?

Kompaktowe wymiary oraz dynamika w prowadzeniu sprawiły, że Seat Arona spisuje się doskonale zarówno podczas jazdy po mieście, jak i na autostradach. Charakteryzuje się odbiegającym od wszelkich standardów poziomem bezpieczeństwa, a także szeroką dostępnością rozwiązań technologicznych, od których zabiegało od dawna wielu kierowców. Dobre wrażenie robi także design miejskiego crossovera. Nowy Seat Arona jest naszpikowany efektami trójwymiarowości m.in. w postaci osłony chłodnicy z reflektorami w technologii LED. Jazda tym autem po zmroku to sama przyjemność.

Seat Arona i jego wyrazistość

Wizualnie Seat Arona prezentuje się jako wyrazisty model z detalami nawiązującymi do pojazdów terenowych. Trójwymiarowość i design oddaje kierunek, którym od kilku lat podąża hiszpański producent. Jednak nowy Seat Arona wyróżnia się odrębną osobowością na tle innych modeli. Czuć to już po wejściu za kierownicę. Konstruktorzy zadbali o każdy detal, nienagannie podkreślając wysoką jakość wykonania. Warto podkreślić fakt, iż każdy element, w który wyposażony jest Seat Arona wpływa na ergonomię oraz bezpieczeństwo podczas jazdy.

Nowy Seat Arona przykładem wydajnego pojazdu o oryginalnym wyglądzie

Seat Arona posiada wiele możliwości personalizacji. Począwszy od wyglądu zewnętrznego, jak i po przestronne wnętrze, kierowca może dostosować swoje auto wedle własnego uznania. Nowy Seat Arona to niezliczona ilość kolorystycznych kombinacji, które mogą podkreślić charakter i terenowy wygląd modelu. Auto jest dynamiczne, wszechstronne, a szeroki zakres możliwości sprawia, że nie odbiega nowoczesnym i sportowym modelom konkurencji.