Korzyści z programu Seat for business

Seat stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodowych na rynku. Istnieje w branży od 1950 roku, gdy został założony pod skrzydłami Narodowego Instytutu Przemysłu w hiszpańskiej Barcelonie. Od niedawna stanowi część koncernu Volkswagena.

Seat znany jest z aut dostosowanych do miejskiego trybu jazdy oraz komfortowych samochodów z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Oferuje szeroki wybór modeli aut oraz pakietów, wśród których najchętniej wybierany przez klientów firmowych jest pakiet Seat for business. 

Wartość rezydualna z korzyścią dla Klienta

Wartość rezydualna stanowi cenę samochodu w chwili jego odsprzedaży. Obliczana jest w prosty sposób – od początkowej ceny auta odejmuje się koszty odpisów amortyzacyjnych. W wyniku czego samochód może znacznie stracić na wartości, a jego sprzedaż już nie będzie tak opłacalna. Jednak Seat dba o zadowolenie swoich Klientów i gwarantuje im najwyższą w miarę możliwości wartość rezydualną samochodu.

Stabilizacja i niskie ceny

Dla każdej firmy liczy się niska cena. W końcu pieniądze nie rosną na drzewach i firmy chcą mieć, jak największy przychód. Seat rozumie tą potrzebę u swoich Klientów biznesowych, którzy decydują się na leasing i oferuje zawsze niskie Całkowite Koszty Posiadania. Takie koszty obejmują między innymi serwis, koszt paliwa i finansowania czy spadek wartości auta.  Auta w leasingu od 24 do 60 miesięcy objęte są gwarancją i niskimi opłatami (suma opłat 103,99%). Klienci zyskują w ten sposób stabilizację, gdyż nie muszą martwić się wzrostem opłat. Więcej, mogą rozłożyć płatności na raty – są one w takim przypadku ustalane przed podpisaniem umowy i pozostają przez cały czas jej trwania niezmienne.

Wiele możliwości i dobra gwarancja

Seat for business to gwarancja wielu benefitów, które sprawią, że użytkowanie auta będzie tylko przyjemnością aż zapomnimy o jakichkolwiek związanych z tym opłatach i problemach. W programie business Klienci zyskują już na samym początku szeroki wybór modeli samochodów dla swojej floty, które mogą spersonalizować wedle własnego uznania i potrzeb – wybrać kolor, tapicerkę, obicia oraz wyposażenie auta. Wszystkie auta otrzymują ubezpieczenie, o wysokości którego decydują wspólnie Klient oraz przedstawiciel Seata – wszystko po to, by obie strony były zadowolone. Seat zajmuje się kwestiami napraw i zarządzeniem szkodami, przejmując wszelkie formalności na siebie w przypadku powstania szkód w trakcie użytkowania aut. W dodatku Klient otrzyma auto zastępcze na czas naprawy.

Program Seat for business obejmuje także długoletnią gwarancją, trwającą łącznie pięć lat. Gwarancja dotyczy napraw wynikających z błędów produkcyjnych, wad materiałów oraz niewłaściwego wykonania. Przez okres dwóch lat od momentu rozpoczęcia gwarancji nie ma znaczenia przebieg samochodu, zaś później gwarancja trwa do pięciu lat lub przejechania 150 tysięcy kilometrów. Seat obejmuje wszystkie naprawy gwarancją i mają one miejsce w autoryzowanych salonach Seata lub Volkswagena.