Kupujesz auto? Zostaw stare w rozliczeniu

Jedną z bardzo atrakcyjnych opcji, jakie ma w swojej ofercie salon SEAT-a jest możliwość zostawienia przez Klienta jego dotychczasowego auta w rozliczeniu.

Co ciekawe, salon SEAT dokonuje odkupu używanego pojazdu zarówno przy zakupie przez Klienta samochodu nowego, jak i używanego. W ten sposób, w obu tych przypadkach, kierowcy mogą liczyć na uzyskanie naprawdę sporego rabatu. Warunkiem jest jednak to, by dotychczasowe auto Klienta miało nie więcej, aniżeli 10 lat.

Odkup auta przez salon SEAT-a – zasady

Tego typu opcja pozwala Klientowi na dokonanie wymiany auta oraz uzyskanie bezkonkurencyjnej oferty na nowy samochód z salonu SEAT-a; stare auto odkupowane jest zgodnie z wyceną dokonaną przez Serwis. W przypadku skorzystania z finansowania VW Banku przy zakupie nowego SEAT-a przyznawany jest dodatkowy rabat nawet 3 tysięcy złotych – na samochód nieużywany. Wspomniana zniżka może zostać naliczona przez SEAT Salon w przypadku wyboru takich modeli, jak Ibiza, Arona, Leon, Ateca czy Alhambra.

Salon SEAT – oferta odkupu auta dla firm

Kolejną ciekawą ofertę Salon SEAT-a ma dla firm. Jeśli jesteś jej właścicielem, możesz zostawić swoje auto w rozliczeniu, odbierając rabat nawet do 2 tysięcy złotych brutto na zakup nowego auta, jakie w swojej ofercie ma SEAT Salon; mogą to być takie modele, jak Arona, Ibiza, Leon, Ateca czy Alhambra. Warunkiem jest jednak to, by dotychczasowy samochód nie był starszy, aniżeli 10 lat, natomiast osoba, która skorzysta z takiej oferty musi być właścicielem lub użytkownikiem auta w ramach umowy leasingowej przez okres co najmniej 12 miesięcy, a przy zakupie nowego samochodu skorzystać z finansowania VW Banku.

SEAT Salon – inne przydatne usługi

Poza odkupem auta Klienta w rozliczeniu zakupu nowego pojazdu oraz bezkonkurencyjną opcją finansowania (w tym leasingu i kredytu samochodowego) salon SEAT-a ma w swojej ofercie również szereg innych atrakcyjnych i chętnie wybieranych usług czy produktów. Do najciekawszych należą wyjątkowe rabaty w ramach wyprzedaży roczników, możliwość zakupu dokładnie sprawdzonego i pewnego auta używanego, a także skorzystania z pomocy drogowej czy też kompleksowej obsługi auta na wyciągnięcie ręki.