Minivan Seat Alhambra z wysokoprężnymi silnikami diesla.

Największy z modeli aut osobowych produkowanych przez markę Seat – minivana Alhambra wyposażono w niezwykle mocne, zaawansowane technologicznie i oszczędne silniki wysokoprężne TDI (Turbo Diesel Injection). Modele nowego Seata Alhambra pracują z trzema rodzajami takiego silnika o zróżnicowanej mocy i wyposażeniu napędu:

Seat Alhambra w trzech odsłonach.

W wersji STYLE montowane są dwa silniki: 2.0TDI CR o mocy 150 KM, wyposażony w sześciobiegową manualną skrzynię biegów i system Start/Stop oraz tej samej mocy silnik wspomagany pracą sześciobiegowej automatycznej skrzyni biegów i system Start/Stop.

Wersję XCELLENCE wyposażono w:

  • 2.0 TDI CR o mocy 150 KM z sześciobiegową, manualną lub automatyczną (DSG) skrzynią biegów oraz system Start/Stop
  • 2.0 TDI CR o mocy 177 KM z sześciobiegową automatyczną (DSG) skrzynią biegów i systemem Start/Stop oraz silnik o tej samej mocy z siedmiobiegową automatyczną skrzynią biegów (DSG) i systemem Stop/Start oraz napędem na cztery koła 4Drive

Sportowy charakter wersji FR-Line podkreślają:

  • 2.0 TDI CR o mocy150 KM z sześciobiegową manualną lub automatyczną skrzynią (DSG) oraz systemem Start/Stop
  • 2.0 TDI CR o mocy 177 KM z sześciobiegową automatyczną skrzynią (DSG) oraz systemem Start/Stop.

Seat wspiera ekologiczne i prorodzinne tendencje rozwoju naszej cywilizacji.

Przestrzenne, bezpieczne auto o zaawansowanym wyposażeniu to właśnie minivan Seat Alhambra. Zastosowane w modelu silniki charakteryzują się wysoką mocą napędową przy niezwykle oszczędnym spalaniu paliwa i niską emisją zanieczyszczeń do atmosfery. Zastosowane w aucie systemy elektroniczne wspomagają komfort i bezpieczeństwo jazdy. Siedmioosobowe auto można szybko przekształcić w niezwykle pojemną przestrzeń bagażowo – transportową. Wygodne przesuwane i otwierane elektronicznie drzwi ułatwiają wsiadanie i załadunek. W aucie czujemy się bezpiecznie przy podróżowaniu za dnia, a nocna jazda wspomagana jest przez pełne oświetlenie LED.

Salony Seata zapraszają.

Jeśli zdecydowałeś o zakupie dobrze wyposażonego minivana koniecznie przyjrzyj się ofercie salonów dealerskich marki Seat. Sprzedaż tych samochodów w Polsce i Europie z roku na rok zyskuje większą liczbę zwolenników. Seat zawdzięcza swój sukces bogatej, zróżnicowanej ofercie, 5-letniej gwarancji z pakietem ubezpieczeń oferowanej na swoje auta oraz troskliwej opiece sprzedażowej i posprzedażowej dealerów marki Seat.

Nasze salony dostępne w Polsce znajdziesz na oficjalne stronie: https://www.seat.pl