MY SEAT – pełna kontrola w zasięgu ręki

Szukasz nici powiązania między Tobą, a Twoim samochodem? Koniecznie zajrzyj do salonów SEAT –  producenci pojazdów tej marki proponują swoim klientom auta z nowoczesną aplikacją MY SEAT, dzięki której komunikacja między kierowcą, a systemem samochodu przechodzi na wyższy poziom. To coś więcej, niż tylko system zarządzania!

Co potrafi MY SEAT?

Aplikacja My SEAT posiada wiele przydatnych funkcji. Przede wszystkim jest to narzędzie parkingowe, dzięki któremu wyszukiwanie i zajmowanie miejsca w zatłoczonym mieście staje się dużo łatwiejsze. Dodatkowo system zawiera narzędzie monitorowanie kosztów, rozpoznawanie symboli, a także raportowania o wypadkach. To jednak nie koniec, system komunikacji z Twoim SEAT-em pozwala również na dostęp do instrukcje samochodu, oferty sprzedawców, najnowszych wiadomości, czy też książeczki serwisowej.

Jak uruchomić aplikację MY SEAT?

Do uruchomienia aplikacji dostępnej w samochodach SEAT potrzebny będzie smartfon z systemem operacyjnym Android oraz iOS i dostępem do internetu. Żeby w pełni móc korzystać z jej ogromnych zalet wystarczy pobrać ją ze Sklepu Play lub App Store. Jej konfiguracja z systemem samochodu zajmuje kilkanaście sekund – wystarczy wyrazić zgodę na połączenie aplikacji z systemem za pomocą Bluetooth. 

Czy aplikacja MY SEAT jest darmowa?

Sama aplikacja i większość jej funkcji jest darmowa. Wymaga jednak transmisji danych komórkowych, które mogą stanowić koszt dla użytkownika smartfona. Przy możliwych dodatkowych kosztach, system MY SEAT informuje o tym kierowcę – na przykład w przypadku zamawiania pomocy drogowej.

Nawigacja SEAT – rusz w piękny świat!

Jedną z najpopularniejszych funkcji aplikacji jest sekcja podróż, która współgra z nowoczesną nawigacją. Wskazuje ona szybką i bezpieczną drogę, a dodatkowo rejestruje jej przebieg od momentu wciśnięcia przycisku START. Oprócz aktualnych map, nawigacja w samochodach SEAT posiada również muzykę, dzięki której pokonywanie kolejnych kilometrów będzie prawdziwą przyjemnością.