VAN-y – auta dla tych, którzy lubią przestrzeń

Podróżowanie sporą grupą wcale nie musi być źródłem dyskomfortu. Wręcz przeciwnie – wycieczki poza miasto z całą rodziną mogą stać się nową tradycją dostarczającą wszystkim rozrywki i relaksu. Jedyne, co należy zrobić, aby każda trasa przemierzana w licznym gronie stała się czystą przyjemnością, to zainwestować w odpowiedni samochód.

Wielozadaniowe samochody dla dużej rodziny

Odpowiedzią na potrzeby kierowców przewożących na co dzień więcej niż pięć osób są VAN-y. Przestronne samochody wyposażone są w dwa rzędy kanap, które zapewniają wygodę nierzadko aż ósemce pasażerów. Komfort jazdy potęgują liczne schowki, uchwyty na napoje, osobne nawiewy dla każdego pasażera oraz szereg innych dodatków, które znajdziesz na pokładzie. Wbrew pozorom wymiana standardowego samochodu na VAN-a nie musi oznaczać zmniejszenia dynamiki. Nowoczesne VAN-y wyposażone w mocne silniki zapewniają komfort jazdy i charakteryzują się dobrym przyspieszeniem. 

Więcej miejsca na to, co kochasz!

Chcesz wziąć ze sobą na weekendowy wyjazd sprzęt narciarski, walizki albo wózek dla dzieci? Żaden problem – jedną z największych zalet VAN-ów są duże bagażniki, które mogą pomieścić znacznie więcej, niż schowki w samochodach typu combi lub nawet konkurencyjnych SUV-ów. Wysokiej klasy VAN poradzi sobie również z nietypowymi zadaniami, na przykład ciągnięciem przyczepy kempingowej albo transportem dużych przedmiotów. 

SEAT Alhambra – wóz dla wymagających 

Wśród VAN-ów dostępnych na polskim rynku szczególnie dużą popularnością cieszy się model proponowany przez hiszpańskiego giganta. SEAT Alhambra jest pojazdem skrojonym na miarę oczekiwań wieloosobowych rodzin. Dlaczego to właśnie Alhambra szczególnie przykuła naszą uwagę? Model zaprojektowany przez konstruktorów SEATA łączy w sobie ciekawy design z maksymalną funkcjonalnością. Przestronne wnętrze, multum dodatków ułatwiających prowadzenie samochodu w każdych warunkach (na przykład czujniki parkowania z przodu i z tyłu, Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania czy Navi System z dużym kolorowym ekranem dotykowym, nawigacją, 8 głośnikami i Bluetooth) oraz doskonałe parametry sprawiają, że Alhambra nie znajduje dla siebie konkurencji.