Najlepszy program leasingu dla firmy – Seat for business

Seat jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodowych na świecie. Swoją działalność nieprzerwanie prowadzi od 1950 roku, gdy został założony w Barcelonie przez hiszpański państwowy holding przemysłowy, Narodowy Instytut Przemysłu.

Obecnie stanowi część koncernu Volkswagena. Jednak, niezależnie od naczelnego właściciela produkcji, Seat cieszy się popularnością wśród klientów indywidualnych i firmowych. Dla obu grup odbiorców ma szeroki wybór usług. Warto skorzystać z leasingu firmowego seata.

Niezawodność i niskie koszty użytkowania.

Nikt nie chce przepłacać za usługi, to zrozumiałe. Firmy szukają, zatem opcji leasingu dobrego i w atrakcyjnej cenie. Istotne są wysokość Całkowitego Kosztu Posiadania (TCO) oraz cena auta. TCO obejmuje paliwo, serwis, spadek wartości auta czy koszty finansowania oraz wiele więcej. Seat gwarantuje zachowanie niskich kosztów wynikających z posiadania auta firmowego oraz najwyższą jakość obsługi. Specjaliści chętnie zawsze pomogą w przypadku problemów oraz ewentualnych niejasności.

Wysoka wartość rezydualna.

Wartość rezydualna to cena samochodu w momencie jego odsprzedaży. Od ceny początkowej samochodu odejmowane są wszelkie koszty dokonanych odpisów amortyzacyjnych. Auto może stracić mocno na wartości w ten sposób. Seat jednak oferuje zachowanie, jak najwyższej wartości rezydualnej auta, dzięki korzystnie dopasowanej ofercie leasingowej.

Moc Niskich Kosztów – najlepsza opcja leasingowa

Seat oferuje leasing na atrakcyjnych warunkach, by jak najlepiej wpisać się w potrzeby i oczekiwania klientów. Decydując się na leasing w tej firmie zyskujemy brak wpłaty początkowej oraz niską sumę opłat (103,99%). Mamy szeroki wybór modeli aut w leasingu, które możemy wypożyczyć na okres od 24 do 60 miesięcy. W dodatku mamy możliwość spłaty ratalnej, gdzie raty spłaty będą zawsze stałe. Wszelkie koszty są jasno określone przed podpisaniem ostatecznej umowy, dzięki czemu nie trzeba martwić się ryzykiem dla naszego biznesu.

Długoletnia gwarancja i pakiet opcji

Program for business to komfort dla firmy, gdyż Seat oferuje aż pięcioletnią gwarancję produktu. Gwarancja nie tylko trwa długo, ale także pokrywa koszty związane z naprawami wynikającymi z produkcji samochodu, wad materiału oraz wykonania. Jedynym kruczkiem jest, że przez pierwsze dwa lata na gwarancję nie ma wpływu ilość przejechanych kilometrów, a po tym czasie trwa ona pięć lat lub do momentu przejechania łącznie 150 tysięcy kilometrów. Dodatkowo, wszelkich napraw w ramach gwarancji dokonamy bez problemu w autoryzowanych punktach Seat z wykorzystanie tylko oryginalnych części.

Seat to gwarancja najwyższej jakości oraz właściwego podejścia do sprawy leasingu,  w którym liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta. W końcu każdy chce dbać o swój business najlepiej, jak potrafi. Decydując się na program for business od Seat możemy być spokojni i pewni, że otrzymamy wysoką jakość oraz stabilne warunki, dopasowane do naszych potrzeb.