Napęd na cztery koła – przydatny nie tylko w lesie

Napęd na cztery koła to napęd na obie osie, który polega na rozdzieleniu siły napędowej na wszystkie koła auta, a tym samym – na zapewnieniu wyższego poziomu bezpieczeństwa w wielu sytuacjach.

Choć trudne, wymagające warunki drogowe i atmosferyczne (np. nierówna, nieutwardzona nawierzchnia, tereny podmokłe) to dla niego naturalne środowisko, rozwiązanie to stosuje się nie tylko w przypadku samochodów terenowych. Napęd na cztery koła pomaga np. pewniej i stabilniej pokonywać zakręty, a także szybciej ruszać z miejsca.

Nowy SEAT Tarraco – idealne wykorzystanie napędu 4×4

Napęd na cztery koła to tylko jedna z niezwykle użytecznych cech, jakimi odznacza się nowy SEAT Tarraco. Ten siedmioosobowy SUV robi ogromne wrażenie, zapewniając takie rozwiązania i udogodnienia, jak pełne przednie i tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami z tyłu czy też czujniki parkowania z tyłu. Natomiast w wersji Xcellence są to asystent parkowania z czujnikami parkowania z przodu i z tyłu oraz kamerą cofania, system monitorowania martwego pola z funkcją ostrzegania o ruchu poprzecznym z tyłu, bezdotykowe otwieranie i zamykanie drzwi bagażnika, a także podgrzewane przednie i tylne fotele oraz pełne oświetlenie LED.

SEAT Tarraco – jeszcze więcej korzyści

Na tym jednak długa lista zalet tego modelu się nie kończy. SEAT Tarraco to również automatyczna klimatyzacja trzystrefowa Climatronic, wirtualny kokpit, asystent pasa ruchu, system kontroli odstępu Front Assist z funkcjami awaryjnego hamowania oraz ochrony pieszych i rowerzystów, Full Link, tempomat lub aktywny tempomat, a ponadto system bezkluczykowego uruchamiania samochodu KESSY GO bądź też system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu KESSY.

Nowy SEAT Tarraco – niepowtarzalny design

SEAT Tarraco zachwyca również ponadczasowym pięknem i wyrafinowaną, sportową linią, która jest równocześnie dynamiczna i elegancka; stylowe jest również wykończenie przestronnego wnętrza. W parze z interesującym designem i doskonałymi proporcjami idzie właśnie imponująca przestrzeń – nowy SEAT Tarraco to największy SUV wśród samochodów tej marki.