Niezwykły pakiet Summer Seat-a

Każda pora roku to inne warunki jazdy, inne wymagania. Seat proponuje swoim klientom pakiety na każdy czas, dostosowane do pogody, potrzeb i wymagań.

Słoneczny pakiet Summer

Lato kojarzy się nam z upalnymi dniami, promieniami słońca, wypoczynkiem i… trudami jazdy w pełnym słońcu. Byłoby dziwne, gdyby zrodzony w pięknej Barcelonie Seat nie miał świadomości, jak ważne jest dostosowanie auta do takich warunków jazdy. Stąd pakiet Summer, specjalnie dopasowany na letnie dni.

W jaki sposób Seat przygotowuje samochód na lato? Otóż samochód posiada boczne osłony przeciwsłoneczne. Chronią przed słońcem i zapewniają chłód w samochodzie, nie ograniczając w żaden sposób widoczności. Kolejnym elementem są przyciemniane tylne szyby oraz osłony przeciwsłoneczne ze schowkiem na karty, lusterkami dla kierowcy i pasażera. Ważne są również fotele. Specjalne, dwustronne pokrycia sezonowe chłodzą latem, a grzeją zimą. Łatwo je wymienić, gdyż są na zamki błyskawiczne.

Nie zostawisz niczego, co ważne

Kolejnym elementem, który jest niezwykle ważny jest bagażnik. Lato to przecież czas podróży, a Seat daje ci przestrzeń i wolność. Poza pojemnym bagażnikiem, jest wyposażony w praktyczne akcesoria transportowe. Jednym z nich jest specjalny, metalowy uchwyt na rower, montowany do tylnego haka holowniczego. Jest tam miejsce na dwa rowery. Kolejnym udogodnieniem są belki dachowe ze specjalnym zamkiem antykradzieżowym. Do tych belek można zamocować bagażnik dachowy. Stylowy, o aerodynamicznym kształcie, otwierany z obu stron, ochroni bagaże przed deszczem i z pewnością sprawdzi się podczas rodzinnych wypraw. Inną możliwością jest zamontowanie na belkach specjalnej ramy aluminiowej, doskonałej do przewożenia rowerów lub desek surfingowych.

Te rozwiązania zapewnią komfort podróży i sprawią, że nie będzie trzeba ograniczać się przy organizacji wyjazdu. Pozostanie tylko życzenie szerokiej drogi i wielu pozytywnych wrażeń.

Seat idealny na lato

Pakiet Summer sprawia, że podróż latem staje się komfortowa i bezpieczna. Przyciemniane szyby, chłodzące fotele i pojemne bagażniki zachęcają do wypraw po przygody. Warto wspomnieć o nawigacji z mapami Europy, dzięki której można ruszać przed siebie.

Seat to wolność i niezależność. W każdym z modeli Seat-a, czy to Seat Alhambra, Seat  Arona, Seat Ateca, Seat Ibiza, Seat Leon, czy Seat Tarraco znajdziecie różne warianty i udogodnienia na lato. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.