Nowy SEAT Ibiza – niezastąpiony nie tylko w mieście

Małe auto miejskie to typ samochodu uwielbiany przez tysiące osób; niektóre z nich nie chcą nawet słyszeć o innym rodzaju auta. Nic dziwnego – niewielki, zgrabny, komfortowy pojazd to w miejskiej dżungli same zalety.

Przede wszystkim takim pojazdem zdecydowanie łatwiej manewrować i wpasowywać się nawet w mikroskopijne miejsca parkingowe, co jest szczególnie istotne w przypadku parkowania równoległego. Mały samochód to często również mniejsze spalanie, a zatem niższe koszty eksploatacyjne.

Nowy SEAT Ibiza – miejski wojownik

Samochodem, który idealnie wpisuje się w wymagania stawiane nowoczesnemu miejskiemu autu jest bez wątpienia świetnie znany miłośnikom motoryzacji SEAT Ibiza. Nowy SEAT Ibiza to trzy komfortowe wersje tego modelu, przeznaczone dla różnych grup Klientów. Mogą wybierać między najbardziej podstawową opcją Reference, stworzoną dla trendseterów odmianą Style a zapewniającą pełne oświetlenie LED wersją Full Led.

SEAT Ibiza – inne zalety

Wewnątrz samochodu marki SEAT Ibiza znajdziemy wiele nowoczesnych rozwiązań i udogodnień. W zależności od wersji mogą to być np. 8-calowy ekran dotykowy umożliwiający łatwy dostęp do najnowszych technologii SEAT-a, a ponadto opcja bezprzewodowego ładowania telefonu, system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania auta, kamera cofania, a także inne zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, jak inteligentne poduszki powietrzne pasażera i kierowcy, aktywny tempomat, system kontroli ciśnienia w oponach wraz ze wskaźnikiem ostrzegawczym, elektroniczny układ stabilizacji toru, a także ułatwiający ruszanie pod górę bez ryzyka stoczenia się asystent podjazdu.

Nowy SEAT Ibiza – warunki zakupu

Inna niewątpliwa zaleta małego miejskiego samochodu, jakim jest SEAT Ibiza to jego atrakcyjna cena – nowy SEAT Ibiza jest dostępny już za ok. 50 tys. zł. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup, możemy wypróbować to miejskie auto w naturalnych warunkach – i przekonać się na własnej skórze o wysokim komforcie, jaki oferuje nowy SEAT Ibiza. Wystarczy umówić się na jazdę próbną u autoryzowanego dealera tej marki.