SEAT Tarraco – dynamiczny SUV z hiszpańskim rodowodem

Poszukujesz auta, które cechuje się wysokim bezpieczeństwem. Jako pasjonat motoryzacji śledzisz niemal wszystkie nowinki z tej branży, w tym testy zderzeniowe różnego rodzaju pojazdów. Jesteś więc świadom, że w razie wypadku największą odpornością charakteryzują się auta z wyższym zawieszeniem – dlatego rozglądasz się za SUV-em. Musi mieć systemy wspomagające jazdę oraz chroniące kierowcę i pasażerów. Ma być piękny. Najlepiej, by była to uznana marka, szczycąca się dumną historią i wieloma udanymi egzemplarzami. Oczekujesz też wygody, także silnik zestawiony z automatyczną skrzynią to obowiązek. W końcu ile można męczyć się ze sprzęgłem? Przeglądasz oferty. Niestety trudno znaleźć cokolwiek, co mieściłoby się w ustalonym przez ciebie budżecie. Gdy już chcesz odpuścić, dostrzegasz model idealnie wpisujący się w nakreślone wcześniej kryteria. Jest nim nowy SEAT Tarraco.

SEAT Tarraco dla wymagających

Zgłębiasz propozycję dealera. Jedziesz do salonu i już na wstępie dosłownie zakochujesz się w hiszpańskiej maszynie. Atrakcyjna sylwetka – bez wątpienia jest dziełem znakomitego artysty. Nieco agresywny wygląd – lepiej nie mogłeś sobie tego wyobrazić. Dopracowane w najmniejszym detalu wnętrze – choćbyś chciał, to nie ma się do czego przyczepić. Ponadto SEAT Tarraco wyposażony jest w najnowsze opcje poprawiające komfort jazdy oraz skutecznie chroniące podróżujących przed przykrymi konsekwencjami poważnej kolizji. Wiesz, że jesteś wymagający. Jednak to, czego poszukiwałeś, właśnie zostało ci przedstawione. A to nie koniec. Bo nadszedł czas, by zapoznać się z silnikami współpracującymi z przekładniami DSG.

SEAT Tarraco i szeroka gama jednostek napędowych

Na początek zwracasz uwagę na benzyniaka. Motor 2.0 ECOTSI 190 KM 140 kW fascynuje. Tak potężna moc połączona z funkcjonalnym siedmiostopniowym mechanizmem AWD 4DRIVE EURO 6 START & STOP poradzi sobie w każdych warunkach. Czujesz respekt przed tą konfiguracją. I słusznie. Dalej rozpatrujesz diesle. Wersje 2.0 TDI 150 KM 110 kW i 2.0 TDI 190 KM 140 kW zestrojone z automatycznymi skrzyniami DSG AWD 4DRIVE EURO 6 START & STOP to interesujące rozwiązania. Co wybrać, skoro wszystko jest tak kuszące?

Nowy SEAT Tarraco z atrakcyjnym systemem rabatów

Twój nowy SEAT Tarraco jest skonfigurowany. Pora na rozliczenie. Trochę się go obawiasz, bo wybrałeś auto o wysokim standardzie wyposażenia. Nie możesz uwierzyć własnym oczom, kiedy sprzedawca informuje cię o finalnej kwocie samochodu. Tak tanio?! Jak to możliwe?! Atrakcyjny system rabatów sprawia, że nigdzie indziej nie zapłacisz tak mało za tak wspaniały pojazd. SEAT naprawdę potrafi zadbać o swoich klientów.