Nowy Seat Ibiza z silnikami benzynowymi – życie na pełnych obrotach

Marka Seat wyposaża swoje samochody w dwa typy kompaktowych silników benzynowych TSI (Turbo Stratifield) i Ecomotive. Zastosowanie tych nowatorskich technologii zaowocowało niezwykłą mocą silników przy oszczędnym zużyciu paliwa i niskim poziomie emisji spalin.

Innowacyjne silniki benzynowe Seata

W trosce o środowisko silniki Seata zaopatrzone zostały dodatkowo w innowacyjny system automatycznego włączania i wyłączania. System Start & Stop wyłącza silnik podczas postoju, aby zaoszczędzić paliwo i nie powodować niepotrzebnej w tym momencie emisji związków do atmosfery.

Seat Ibiza – ekonomiczny miejski samochód o odważnym i inteligentnym designie.

Wyraziste linie Seata Ibiza przyciągają wzrok. Model zaprojektowany został z myślą o lepszej przyszłości, dlatego kształty zewnętrzne i wyposażenie wnętrza wygląda niezwykle nowocześnie i modnie. Pełne światła LED zapewniają dobrą widoczność i bezpieczeństwo na drodze. Seat Ibiza tworzony jest w pięciu wersjach i spersonalizowanych metodach konfiguracji dostępnych opcji. Wyposażenie modelu w najnowsze, technologicznie zaawansowane silniki benzynowe pozwala na szybszą i dłuższą jazdę przy ekonomicznym spalaniu paliwa.

Silniki benzynowe Seata Ibiza

W produkowanych obecnie wersjach nowego Seata Ibiza pracują dwa typy silników TSI:

  • 1.0 EcoTSI o mocy 70 kW (0 KM) i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym 4,6 l/100 km oraz emisji CO2 w cyklu mieszanym: 105 g/km, z systemem Start/Stop
  • 1.0 EcoTSI o mocy 85 kW (0 KM) i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym 4,6 l/100 km oraz emisji CO2 w cyklu mieszanym 105 g/km, z systemem Start/Stop

W autoryzowanych salonach Seata dostępna jest również wersja Seata Ibiza z benzynowym silnikiem 1.0 MPI o mocy 80KM i zużyciu paliwa w cyklu mieszanym 4,7 l/100 km oraz emisji CO2 w cyklu mieszanym 107 g/km, z systemem Start/Stop.

Modele Seata Ibizy wyposażone są w pięciobiegową lub sześciobiegową, manualną skrzynię biegów, albo siedmiobiegową skrzynię automatyczną DSG.

Jesienne promocje w salonach Seata

Salony dealerskie Seata cieszą się wspaniałą renomą i dobrą opinią klientów. Firma Seat jest zwycięzcą Wielkiego Testu Salonów 2019 roku. Jeśli myślisz o zakupie nowego auta, koniecznie zapoznaj się z jesiennymi promocjami marki Seat. Nasi pracownicy pomogą skonfigurować Twoją wymarzoną wersję Ibizy, zaprezentują auto podczas jazdy próbnej, przedstawią modele dostępne od zaraz w salonach i przeprowadzą Cię bezpiecznie przez cały proces zakupu. Otoczą opieką wybrane przez Ciebie auto przez wszystkie lata jego egzystencji w Twoim garażu.